• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Touch pen

( ilość produktów: 84 )

Długopisy touch pen to rodzaj długopisów posiadających końcówkę służącą do obsługi ekranów dotykowych. W dobie smartfonów oraz tabletów długopisy zaopatrzone w tego typu udogodnienie umożliwiają bezproblemową obsługę elektronicznych urządzeń.

  • z3

Długopisy touch pen — czym się charakteryzują i kiedy mogą się przydać?

Podstawową cechą modeli długopisów reklamowych typu touch pen jest zintegrowanie klasycznego pisaka z rysikiem służącym do obsługi ekranów dotykowych. Pozwala to na przykład na korzystanie z telefonów zimą, gdy często nosimy rękawiczki. Jeśli chcemy wyposażyć je w firmowe logo, z powodzeniem znajdziemy na nich wystarczającą ilość miejsca, aby wykonać nadruk lub grawer.

W przypadku tych gadżetów istnieje możliwość zamówienia bardzo różnorodnych modeli wykonanych z wielu materiałów. Dlatego też efektowne długopisy touch pen, obsługujące ekrany dotykowe, mogą być niezwykle atrakcyjnym upominkiem dla klientów, a dodatkowo zawierać Twój logotyp, nazwę firmy, kontakt lub hasło reklamowe.

Długopisy z końcówką touch pen z własnym nadrukiem lub logo — różnorodny design i oryginalne kolory!

W naszej ofercie znaleźć można wiele różnych modeli długopisów touch pen z logo. Posiadamy duży wybór kolorów i wzorów. Mogą być one np. klasyczne białe i czarne, a także żółte, zielone, niebieskie, a nawet pomarańczowe. Z pewności każdy obdarowany takim długopisem klient, używający na co dzień tabletu albo smartfona, ucieszy się z takiego upominku. Można zaopatrzyć się u nas również w ekologiczne bambusowe długopisy touchpen z nadrukiem oraz w długopisy wyposażone w latarkę.

Długopisy touch pen — najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy obowiązuje minimalna liczba długopisów touch pen, aby złożyć zamówienie?

W przypadku długopisów typu touchpen nie ma formalnego dolnego limitu, ale sensowna ilość, na jaką można złożyć zamówienie to 100 sztuk.

Jakie techniki nadruku można zastosować na długopisach z końcówką touch pen?

Na długopisach z końcówką touch pen nadruki wykonujemy za pomocą techniki tampodruku, sitodruku oraz graweru.

Jak długo trwa realizacja zamówienia na długopisy touch pen z logo lub nadrukiem?

Realizacja zamówienia na długopisy touch pen z nadrukiem trwa od 7 do 10 dni.

pixel