• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Kamizelki odblaskowe reklamowe z logo lub nadrukiem

( ilość produktów: 30 )

Zarówno kamizelki, jak i opaski odblaskowe z logo firmy są doskonałym gadżetem dla dzieci i dorosłych. Wśród najczęściej wybieranych pomysłów cieszą się dużą popularnością ze względu na bezpieczeństwo, które gwarantują. Z pewnością noszenie nawet niewielkiej opaski odblaskowej może zapewnić wystarczającą widoczność na drodze zwłaszcza wieczorem lub zimą. Ponadto kamizelki odblaskowe z logo firmy z racji sporej powierzchni materiału mogą być świetnym nośnikiem Twojej reklamy!

Opaski odblaskowe z własnym nadrukiem

Opaski odblaskowe z własnym nadrukiem może i nie są zbyt ekstrawaganckim gadżetem, jednak zapewniają pieszym lub rowerzystom to, co najważniejsze — czyli ochronę ich życia. Z tego względu idealnie sprawdzają się jako akcesoria praktyczne, będące także ciekawym dodatkiem do większych zestawów prezentowych. Wybierając sprawdzone rozwiązania, zyskujesz pewność, że opaski odblaskowe z logo firmy staną się codziennym towarzyszem Twoich odbiorców, jako skuteczny nośnik reklamy wśród potencjalnie nowych odbiorców!

Kamizelki odblaskowe z własnym nadrukiem

W naszym asortymencie znajdziesz przede wszystkim kamizelki odblaskowe z własnym nadrukiem w kolorze neonowo żółtym lub pomarańczowym, które idealnie sprawdzą się jako gadżety dla firm. Są to przede wszystkim opaski, bransoletki, pokrowce na torby, paski, pokrowce na plecak lub kask, a także pojedyncze światełka, które można dołączyć do breloka, kluczy, czy nawet roweru. Jeśli zależy Ci na stworzeniu całego zestawu bezpieczeństwa dla swoich odbiorców, nie musisz daleko szukać — mamy także komplet odblaskowy np. dla dzieci, składający się z 5 elementów!

pixel