• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej

Lokalizatory kluczy

( ilość produktów: 5 )

Lokalizatory kluczy reklamowe wyposażone w technologię bluetooth są w stanie pomóc odszukać zgubione drobne przedmioty, które wcześniej zostały do nich przypięte. Oprócz różnorodnych kształtów i kolorów gadżety te odznaczają się dużą funkcjonalnością użytkową. Mogą bowiem posiadać dodatkowe funkcje m.in. nagrywanie głosu, robienie zdjęć selfie, mikrofon, a także funkcję zapisywania lokalizacji.

Jak działają lokalizatory kluczy reklamowe?

Każdemu zapewne zdarzyło się szukać w pośpiechu kluczy czy innych cennych drobnych przedmiotów. Niefortunne zniknięcie może skutecznie pokrzyżować nawet najbardziej precyzyjny plan dnia. Wówczas z pomocą mogą przyjść takie gadżety elektroniczne jak specjalne lokalizatory kluczy reklamowe, których działanie ułatwia odnalezienie zgubionej rzeczy. Gdy nie możemy zlokalizować potrzebnego przedmiotu, aktywowanie urządzenia sprawia, że wydaje ono głośny dźwięk ułatwiający znalezienie przypiętego do niego poszukiwanego obiektu.

Jak wykorzystać lokalizatory kluczy reklamowe do promowania swojej marki lub firmy?

Lokalizator kluczy z pewnością nie raz wybawi swojego posiadacza z kłopotów i rozwiąże niejedną trudną sytuację. Gadżet ten można z powodzeniem wykorzystywać również w celach reklamowych. Wystarczy umieścić na nim bowiem nadruk, który sprawi, że jego użytkownik będzie pamiętał, od kogo otrzymał to przydatne urządzenie.

Lokalizatory kluczy reklamowe można wręczyć w trakcie spotkań z klientami, dodać do zakupów w formie upominku, czy rozdać na imprezach firmowych lub branżowych. Te przydatne gadżety z pewnością zaskoczą obdarowywanych i sprawią, że szybko docenią oni funkcjonalność podarunku. Z czasem zbuduje on w ich głowach pozytywne skojarzenia z firmą, które przekładać się będą na korzystanie z jej produktów i usług.

Reklamowe lokalizatory kluczy — najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Ile wynosi minimalna liczba lokalizatorów kluczy reklamowych, które muszę kupić, aby złożyć zamówienie?

W przypadku lokalizatorów kluczy nie ma dolnego limitu określającego wielkość zamówienia.

Jakie techniki nadruku są wykorzystywane do znakowania lokalizatorów kluczy?

Do znakowania lokalizatorów kluczy wykorzystujemy takie techniki jak tampodruk oraz druk cyfrowy UV.

Ile wynosi czas realizacji zamówienia na reklamowe lokalizatory kluczy?

Zamówienie na reklamowe lokalizatory kluczy realizujemy w ciągu 7 do 10 dni.

pixel