• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Piersiówki reklamowe

( ilość produktów: 16 )

Piersiówki z logo Twojej firmy!

Jeśli poszukujesz gadżetu, który będzie idealnym prezentem dla pracowników korporacji, gości na konferencjach lub innych osób związanych z branżą dystrybucji alkoholu to piersiówki z własnym logo definitywnie są najlepszą propozycją. Dosyć śmiałe akcesoria to klucz do sukcesu, gdy zależy Ci na budowaniu pozytywnych skojarzeń z Twoją marką. Dodatkowo gwarantując odbiorcom akcesoria wykonane z materiałów wysokiej jakości i oznakowane Twoim logotypem możesz mieć pewność, że na długo to zapamiętają.

Wyróżnij się wśród klasycznych gadżetów - postaw na piersiówki z nadrukiem

W porównaniu do wielu sztampowych pomysłów piersiówki dla firm z pewnością powodują zaskoczenie, a oprócz tego przyczyniają się do rozluźnienia atmosfery np. wśród pracowników! Znajdziesz u nas wiele modeli w różnej gamie kolorystycznej i formie, dzięki czemu możesz dowolnie spersonalizować produkt pod identyfikację wizualną swojej działalności lub gustu. Ponadto piersiówki z logo bazują na materiałach wysokiej jakości, co wiąże się z gwarancją bezpiecznego przechowywania w nich płynów.

Magiczny sposób na integrację? Designerskie piersiówki dla firm!

Zanim zdecydujesz się na zakup gadżetów, zwróć szczególną uwagę, że piersiówki z nadrukiem hurtowo dostępne są w o wiele atrakcyjniejszej cenie niż standardowo! To doskonała okazja, aby sprawić drobny podarunek swoim pracownikom, lub wręczyć je specjalnym gościom podczas firmowych imprez. Kompaktowe piersiówki być może przez lata będą budzić pozytywne wspomnienia związane z firmą, a także jej sympatyczną kadrą.

pixel