• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Lupy powiększające z nadrukiem

( ilość produktów: 3 )

Lupy z nadrukiem to z pewnością niecodzienny gadżet, który odgrywa jednak bardzo praktyczną i pomocną rolę w momentach, gdy ktoś potrzebuje powiększenia obrazu. Dostępne w naszej ofercie są głównie lupy dla firm w kształcie i wielkości karty kredytowej — optymalny kształt pozwala na wygodne umieszczenie Twojego logotypu, a nawet innego nadruku reklamowego lub całego hasła.

Oprócz klasycznej formy spotkać można również lupy z dodatkową linijką lub podświetleniem LED — ostatni wariant jest niemal bezcennym dodatkiem do wieczornego czytania! Warto zwrócić uwagę, że lupy z logiem firm to także elegancki podarunek, który nie raz się przyda. Najlepiej komponuje się z zestawem innych gadżetów biurowych — takich jak np. notesy, breloki lub karteczki samoprzylepne.  

Lupy z nadrukiem wykonane zostały z wytrzymałego materiału PVC, dzięki czemu w połączeniu z kompaktową wielkością możesz zabrać je ze sobą wszędzie. Najlepiej sprawdzają się do noszenia w portfelu z racji swojej wielkości — wymiar przykładowego egzemplarza z naszej oferty to 8,5 × 5,5 cm. Jeśli zdecydujesz się na gadżet reklamowy tego typu, możesz mieć pewność, że Twoi pracownicy lub potencjalni Klienci już nigdy nie będą mieli problemów z czytaniem mniejszych liter! Pamiętaj także o tym, że lupy hurtowo kupowane mają o wiele atrakcyjniejszą i lepszą cenę, niż standardowo.

pixel