• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej

Akcesoria, gadżety łazienkowe z własnym nadrukiem

( ilość produktów: 8 )

Akcesoria łazienkowe z logo - uniwersalne i skuteczne

Akcesoria łazienkowe z własnym logo to gadżety o ogromnym potencjale promocyjnym, co z pewnością można łatwo zauważyć na własnym przykładzie - w końcu nic nie cieszy tak bardzo, jak nowy i przytulny szlafrok kąpielowy! Dodatkowo są to gadżety, z których korzystamy codziennie, biorąc prysznic lub kąpiel, co sprawia, że logotyp reklamowy jest ciągle wyeksponowany. Jeśli zdecydujesz się na akcesoria łazienkowe z nadrukiem, wspierasz budowanie pozytywnych i ciepłych skojarzeń związanych z Twoją marką!

Szeroki wybór gadżetów wysokiej jakości: akcesoria łazienkowe z nadrukiem

Zdajemy sobie sprawę, że akcesoria łazienkowe dla firm i nie tylko to przede wszystkim przedmioty, które będą mieć częsty kontakt z ciałem użytkownika. Z tego względu do ich produkcji użyto wyłącznie bezpiecznych i higienicznych materiałów - miłe w dotyku szlafroki mają w składzie komfortowy i puszysty polar, a kapcie łazienkowe bazują na tworzywach poliestrowych. Ciekawym dodatkiem, pozwalającym na zgrabne umieszczenie logotypu Twojej firmy są również myjki do ciała - poręczne, a przy tym niezwykle użyteczne do delikatnego masażu ciała w trakcie mycia.

Akcesoria łazienkowe dla firm, czyli niebanalny sposób na gadżety!

Oferowane przez nas akcesoria łazienkowe z logo są świetnym sposobem na eksponowanie logotypu Twojej marki, a w przypadku niesztampowych gadżetów firma zapadnie użytkownikowi jeszcze bardziej w pamięci! Do takiej kategorii zaliczamy między innymi timery kąpielowe, czyli sposób na kontrolowanie czasu mycia się. Bazują na mechanizmie klepsydry, dzięki czemu są również ciekawym i atrakcyjnym dodatkiem do wystroju łazienki.

pixel