• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej

Torby sportowe reklamowe z logo lub nadrukiem firmowym

( ilość produktów: 90 )

Wśród entuzjastów amatorskich, jak i profesjonalnych sportów ogromnie duże znaczenie mają akcesoria i dodatkowe wyposażenie. Jednym z takich gadżetów są właśnie wytrzymałe torby sportowe reklamowe z logo firmy, będące doskonałym miejscem na ubrania do przebrania, buty, butelkę wody, czy nawet ręcznik. Nowoczesne modele dostosowano specjalnie do takich zestawów, aby jak najbardziej ułatwić sportowcom noszenie ze sobą nierzadko ciężkiego ekwipunku!

  • z2

Funkcjonalne torby sportowe reklamowe z własnym nadrukiem lub firmowym logo

Wygoda to nie jedyny czynnik, na który warto zwrócić uwagę, wybierając dopasowane torby sportowe reklamowe z własnym nadrukiem do danej grupy odbiorców. Czasami liczy się nawet dodatkowa przegroda na buty, które podczas treningu mogą zostać mocno zabrudzone, czy też drobne kieszenie na dokumenty. Dostępne w naszej ofercie torby sportowe reklamowe posiadają wiele dodatkowych kieszonek, co z pewnością stanie się przydatne także podczas wyjazdów. Oprócz tego każdy model wyposażono w co najmniej jeden uchwyt pojedynczy lub podwójny, który gwarantuje wygodne noszenie bagażu.

W jakich branżach sprawdzą się torby reklamowe sportowe do promowania marki?

Szczególnie dużą popularnością cieszą się reklamowe torby sportowe z logo lub nadrukiem jako gadżety dla branży sportowej, turystycznej, a nawet transportowej. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest Twój pomysł — w końcu praktyczne bagaże można wykorzystać również w jakimkolwiek innym celu! Decydując się na nasze torby z nadrukiem sportowe, otrzymujesz produkt z logotypem Twojej marki wykonanym zaawansowaną techniką druku, co pozwala zachować jego dobry wygląd przez naprawdę długi czas.

pixel