• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Apteczki reklamowe i zestawy pierwszej pomocy z nadrukiem lub logo

( ilość produktów: 42 )

Zestawy pierwszej pomocy z własnym nadrukiem to niebywale wielofunkcyjny i praktyczny gadżet, który powinien się znajdować w wyposażeniu każdego kierowcy. Równie dużą popularnością komplety cieszą się wśród branży medycznej (dlatego można wykorzystać je jako gadżety reklamowe dla aptek) — warto jednak mieć takowe apteczki w domu lub w biurze. Wykorzystywane jako gadżet podarunkowy apteczki reklamowe z logo firmy są bardzo praktyczne, a przy tym dostępne w atrakcyjnej cenie. Jej wysokość zależy jednak od zawartości — w naszej ofercie znaleźć można komplety 5-elementowe, ale również kompleksowe zestawy z 46 częściami.

  • z2

Co zawierają apteczki reklamowe?

W tradycyjnym zestawie pierwszej pomocy reklamowym znaleźć można przede wszystkim plastry, bandaże, płatki nasączone alkoholem, nożyczki i akcesoria do zabezpieczenia bandaży. Wersje rozbudowane wzbogacone są o rękawiczki jednorazowe, sterylne gazy i waciki, chusteczki odświeżające, a także taśmy. Zależnie od tego, kto jest Twoją docelową grupą odbiorców, do zestawu możesz dołączyć również praktyczne kamizelki odblaskowe reklamowe lub dwufunkcyjny koc ratunkowy — takie wyposażenie powinno znaleźć się w każdym samochodzie!

Apteczki pierwszej pomocy z nadrukiem lub logo wykonane z wytrzymałych materiałów

Aby zagwarantować odbiorcom maksymalne zadowolenie, nasze apteczki reklamowe z logo wykonane są z trwałych i wodoodpornych tworzyw. Kompaktowy kształt kieszonki zapewnia, że apteczki można wygodnie schować w dowolnym miejscu w samochodzie, w biurku, czy nawet w plecaku. Dodatkowym atutem niektórych zestawów jest obecność sznurka lub zamocowania do kółka, co pozwala je w prosty i wygodny sposób przenosić ze sobą lub zamocować np. do kluczy.

pixel