Karteczki reklamowe samoprzylepne

( ilość produktów: 58 )

Praktyczne zastosowanie, wygoda, wszechstronność — brzmi idealnie? Właśnie takie są karteczki samoprzylepne reklamowe z logiem, które doskonale sprawują się w każdym biurze! Jeśli zależy Ci na komforcie swoich pracowników, a także ich organizacji, to zapewnienie dobrych akcesoriów biurowych jest jedną z lepszych metod.

  • z2

Karteczki samoprzylepne z nadrukiem swojej firmy możesz rozdawać odbiorcom podczas konferencji, szkoleń oraz wielu innych okazji do szerzenia popularności swojej marki. Drobny podarunek z logotypem Twojej firmy z pewnością przyczyni się do pozytywnego odbioru i efektywnego reklamowania wśród potencjalnych Klientów.

Dostępne w naszej ofercie gadżety, np. karteczki samoprzylepne dla firm, wykonane zostały z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu specjalne oznakowanie wygląda na nich solidnie i profesjonalnie. Wśród wielu modeli znajdują się zarówno warianty minimalistyczne — proste, czarne formy, jak i nieco bardziej ekstrawaganckie np. karteczki samoprzylepne z logiem w wydaniu Eko!

Głęboko wierzymy, że kolorowe karteczki to dla wielu osób wybawienie wśród obszernych dokumentacji lub gabarytowych książek — dlatego też promujemy praktyczne i sprawdzone sposoby na to, jak uporządkować swoją przestrzeń biurową. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby karteczki samoprzylepne dla firm wykorzystać również w domu lub podarować swoim dzieciom! Jeśli chcesz stworzyć ciekawy zestaw gadżetów reklamowych dla swoich pracowników, weź pod uwagę niezawodne połączenie karteczek z dodatkowym notesem, długopisem, czy nawet kalkulatorem.

Karteczki samoprzylepne – funkcjonalny gadżet firmowy

Dostępne w naszym sklepie hellogadzet.pl reklamowe karteczki samoprzylepne stanowią niezbędny element wyposażenia każdego biura czy gabinetu. Służą one do robienia notatek i krótkich zapisków, a dzięki małej formie możesz je mieć zawsze pod ręką. Dzięki nim będziesz pamiętał o ważnych terminach i spotkaniach. Pozwolą Ci one na relatywnie łatwe posegregowanie spraw na priorytetowe oraz możliwe do załatwienia w późniejszym czasie. Funkcjonalne fiszki często dołączane są do kalendarzy w formie książkowej.

Sprzedawane przez nas gadżety reklamowe w postaci karteczek samoprzylepnych mają standardową gramaturę na poziomie 80 gr/m2. Jeśli jednak potrzebujesz grubszych lub cieńszych karteluszek, nic straconego. Wystarczy, że złożysz stosowne zamówienie. My ze swej strony dołożymy wszelkich starań, aby spełnić wszelkie Twoje oczekiwania.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty? Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu mailowego lub telefonicznego. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie.

pixel