• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

TRUEUTILITY

( ilość produktów: 32 )

True Utility oferuje szeroki wybór narzędzi wielofunkcyjnych, które mogą być przydatne w różnych branżach i sytuacjach. Różnorodne akcesoria True Utility reklamowe: multinarzędzia, latarki, breloczki survivalowe czy noże sprawdzą się przy okazji aktywności na świeżym powietrzu lub w sytuacjach awaryjnych. Są również niezastąpione w motoryzacji, wędkarstwie, drobnych naprawach czy nawet w kuchni i łazience.

Jakie gadżety True Utility mamy w ofercie?

Wśród produktów dostępnych w sklepie Hellogadzet.pl posiadamy szeroki wybór produktów firmy True Utility. Posiadamy takie gadżety True Utility reklamowe jak: wieloczynnościowe zestawy narzędzi Sharkey, KeyRanger czy KeyShade, karabinki, długopisy teleskopowe, zestawy do manicure, noże składane oraz wielofunkcyjne, latarki z karabińczykiem, latarki z laserem, breloki ze schowkiem czy korkociągi.

Jakie marki i firmy powinny zainwestować w akcesoria True Utility reklamowe?

Gadżety True Utility reklamowe to wyjątkowe narzędzia wielofunkcyjne, które są przydatne w wielu dziedzinach. Mogą się one sprawdzić w branżach takich jak:

  • outdoor i survival,
  • elektronika, telekomunikacja czy mechanika,
  • branża motoryzacyjna,

Ponadto gadżety True Utility reklamowe są idealne do codziennego użytku. Małe noże, multitools, latarki czy breloczki z kluczami mogą być praktyczne w różnych sytuacjach, a zestaw do manicure, czy korkociąg doskonale sprawdzą się w każdym domu.

Gadżety True Utility reklamowe — najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaka jest minimalna liczba gadżetów True Utility reklamowych potrzebnych do zrealizowania zamówienia?

W przypadku gadżetów True Utility nie ma obowiązkowego limitu wielkości zamówienia.

Jakimi technikami znakujecie gadżety True Utility reklamowe?

Gadżety True Utility znakujemy za pomocą graweru.

Jak długo trwa realizacja zamówienia na akcesoria True Utility?

Czas realizacji zamówienia na gadżety True Utility bez znakowania wynosi 2-3 dni robocze, ze znakowaniem ok. 7 dni roboczych.

pixel