• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Termosy z nadrukiem, reklamowe, z logo

( ilość produktów: 131 )

Praktyczne reklamowe termosy z logo firmy to doskonały podarunek dla dowolnej grupy odbiorców – świetnie sprawdzają się do przechowywania napojów w trakcie podróży, spacerów, pokonywania górskich szlaków, czy nawet do zimowych wędrówek. Dlatego to bardzo praktyczny gadżet reklamowy zarówno dla pracowników przedsiębiorstwa, jak i dla klientów oraz partnerów biznesowych, a także każdej potencjalnie zainteresowanej marką osoby. W związku z tym można go wręczać nie tylko w ramach upominku na różne okazje, ale też jako nagroda w konkursie czy funkcjonalny podarunek na zakończenie spotkania lub konferencji. Termosy z własnym nadrukiem wykonane z tworzyw wysokiej jakości bardzo dobrze utrzymują temperaturę płynu – nawet przez kilkanaście godzin. Dostępne w naszej ofercie modele to przede wszystkim poręczne egzemplarze o pojemności od 180 ml do ponad 1 l.

  • z5

Termosy z nadrukiem - praktyczne i ekologiczne

Proponowane w sklepie termosy reklamowe to uniwersalny i praktyczny gadżet, który przyda się praktycznie każdemu podczas podróży, ale też w pracy, szkole czy na specjalnych wydarzeniach. Dlatego termosy z nadrukiem i tego typu artykuły cieszą się dużą popularnością, gdyż są bardzo użyteczne. Ciepłe napoje zimą i chłodne latem na długo zachowują w nich swoją temperaturę. Takie rozwiązanie sprzyja też ochronie środowiska i zachęca do ekologicznego używania wielorazowych produktów, unikając w ten sposób szkodliwego generowania śmieci z plastikowych opakowań. Takie podejście ma bardzo korzystny wpływ na wizerunek marki i sprzyja budowaniu pozytywnej relacji z odbiorcami.

Termosy reklamowe - wystarczająco dużo miejsca na Twoje logo lub nadruk!

Właśnie dlatego termosy reklamowe to idealne miejsce na umieszczenie na nich swojego logotypu lub nazwy marki. Powierzchnia jest na tyle duża, że z łatwością da się tam nadrukować również slogany reklamowe czy grafikę promocyjną. Dobra widoczność dla potencjalnych klientów i praktyczne zastosowanie dla właściciela to fundamenty, na których zbudujesz pozytywne skojarzenia ze swoją marką. Wprowadzając do naszego asortymentu wyłącznie produkty wykonane z wytrzymałych tworzyw, gwarantujemy Ci, że Twoje podarunki będą służyć innym przez wiele lat.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór najróżniejszych modeli takich akcesoriów w kilku wersjach kolorystycznych, więc idealnie dopasujesz konkretny produkt do okazji lub swojej branży czy po prostu charakteru planowanej promocji. Niezależnie od tego, czy kupujesz takie upominki w sezonie zimowym czy latem, termosy reklamowe sprawdzą się bez wątpienia.

Najwyższa jakość znakowania termosów reklamowych na Hellogadzet.pl!

Zaletą dostępnych w naszej ofercie produktów jest z pewnością sposób ich znakowania. Jesteśmy bardzo dokładni i dbamy o jakość, nadruk będzie wyraźny, ozdabiając termos reklamowy przez bardzo długi czas. Dlatego proponowane przez nas gadżety reklamowe idealnie nadają się do korzystania w terenie, jak i w pomieszczeniach. Aby zachować jak najlepszą trwałość logotypu znajdującego się na produkcie stosujemy innowacyjne i trwałe metody umieszczenia nadruku – jednocześnie pozwalające zachować estetyczną formę projektu. Termosy z nadrukiem lub z własnym grawerem to praktyczny podarunek reklamowy, który z pewnością doceni wielu klientów. W przypadku tworzenia zestawów prezentowych warto skompletować go z dodatkowymi gadżetami takimi jak np. lunch boxy lub ekologiczne sztućce.

Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu – mamy m.in. kubki termiczne z nadrukiem i wiele innych pojemników na płyny w atrakcyjnych cenach!

pixel