• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Zegary reklamowe

( ilość produktów: 9 )

Zegary ścienne reklamowe zawieszone w widocznym miejscu to popularny wybór wśród promocyjnych gadżetów. Możesz umieścić na nich logo swojej firmy, informacje kontaktowe lub wybrany slogan. To dobry sposób, aby Twoja reklama była eksponowana w miejscach publicznych, takich jak biura, recepcje czy sale konferencyjne.

Zegary reklamowe — pomysłowy i funkcjonalny gadżet do promowania marki!

Zegary ścienne są niezastąpionym nośnikiem reklamy. Zegary reklamowe wiszące na ścianach są bowiem dobrze widoczne dla osób przebywających w danym pomieszczeniu. Dzięki temu umieszczona na nich reklama ma większą szansę na docieranie do potencjalnych klientów. Ponadto zegary są trwałe i mogą służyć przez wiele lat, eksponując daną reklamę, co przyczynia się do jej większej skuteczności.

Co więcej, zegary reklamowe na ścianę mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb reklamodawcy. Można umieścić na nich logo, informacje kontaktowe lub dowolną grafikę związana z promowanym produktem, lub usługą. Jeśli znajdują się one w miejscach, w których przebywają grupy docelowe, takich jak biura, restauracje, sale konferencyjne, to reklama może być dodatkowo spersonalizowana.

Jakie zegary reklamowe mamy w ofercie?

Wśród produktów reklamowych dostępnych w naszym sklepie Hellogadzet.pl znajdują się zegary reklamowe ścienne typu NATURAL, LUCIA, Puckett, czy NIX. Posiadamy również w swojej ofercie zegary reklamowe ścienne ze stacją pogodową.

Zegary reklamowe — najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaka jest minimalna liczba zegarów reklamowych potrzebnych do zrealizowania zamówienia?

W przypadku zegarów reklamowych nie ma obowiązkowego limitu wielkości zamówienia.

Jakimi technikami znakujecie zegary reklamowe?

Zegary reklamowe znakujemy przy pomocy tampodruku i druku cyfrowego.

Jak długo trwa realizacja zamówienia na zegary reklamowe?

Czas realizacji zamówienia na zegary reklamowe bez znakowania wynosi 2-3 dni robocze, ze znakowaniem ok. 7 dni roboczych.

pixel