• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Gadżety relaksacyjne z nadrukiem lub logo

( ilość produktów: 27 )

Chcesz podarować swoim odbiorcom coś, co zapadnie im głęboko w pamięć i przyczyni się do budowania pozytywnych skojarzeń z Twoją matką? Akcesoria do relaksu z nadrukiem lub logo to idealny pomysł z wielu względów. Przede wszystkim są sposobem na zagwarantowanie sobie chwili relaksu, odprężenia po ciężkim dniu, co pozwala stworzyć w pewien sposób intymny charakter dla użytkownika. W porównaniu do innych akcesoriów, które zwykle są po prostu praktyczne, gadżety relaksujące reklamowe to także okazja do pokazania, że zależy Ci na odpoczynku i samopoczuciu Twoich pracowników, klientów, czy nawet kontrahentów.

Jakie gadżety do relaksu znajdziesz w naszym sklepie?

Wybierając spośród naszego asortymentu, możesz stworzyć ciekawy zestaw np. do kąpieli — w jego skład wchodzą musujące kule do kąpieli, a także ewentualnie dodatkowy zestaw kąpielowy z ręcznikami. Za to dla zmęczonych mięśni wybawieniem będą takie akcesoria do relaksu jak gorąca podkładka lub okład chłodząco-ogrzewający - przydatny zwłaszcza zimą, podobnie jak ogrzewacze do rąk. Poza tym ciekawym urozmaiceniem są drobiazgi, takie jak drewniany wachlarz z korkiem — Twoi odbiorcy mogą zabrać go ze sobą na czas słonecznego i gorącego urlopu.

Akcesoria do relaksu reklamowe z logo lub nadrukiem - pomysł na upominek dla klientów i pracowników

Na każdym egzemplarzu wybranego przez Ciebie zestawu lub pojedynczego akcesoria umieszczony zostanie logotyp Twojej marki bądź sama jej nazwa. Gadżety do relaksu z nadrukiem czy logo stworzone po to, aby koić zmysły odbiorców będą świetnym nośnikiem skutecznej reklamy, pomimo że mają dosyć subtelny charakter, sprawdzą się zatem m.in. jako gadżety na prezent czy gadżety reklamowe dla pracowników. W takim przypadku jednak to nie widoczność nadruku gra największą rolę, lecz zastosowanie produktów i relaks, z którym się wiążą. Wypróbuj nasze akcesoria i przekonaj się, że warto podarować komuś sposób na chwilę dla siebie!

pixel