• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Teczki i aktówki reklamowe

( ilość produktów: 79 )

Teczki i aktówki z logiem Twojej firmy to dla odbiorcy coś znacznie więcej niż drobny gadżet. Skórzane i materiałowe egzemplarze to idealne narzędzie do przechowywania najpotrzebniejszych dokumentów, wizytówek, czy też akcesoriów biurowych. Zwróć jednak uwagę na to, czy w środku znajduje się odpowiednia liczba przegródek – a im więcej, tym lepiej! U nas znajdziesz teczki i aktówki wykonane wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, co sprawia, że będą służyć użytkownikom przez długi czas.

  • z2

Teczki i aktówki z nadrukiem charakteryzują się najczęściej uniwersalnym i schludnym stylem – idealnie pasują do codziennych ubrań, jak i nieco bardziej eleganckiej wersji. Bez względu na to, jaki model wybierzesz, możesz mieć pewność, że korzystać będą z niego mężczyźni i kobiety. Tego typu prezent to jedna z najlepszych metod, jeśli chcesz pokazać uznanie i troskę swoim pracownikom, kontrahentom, wspólnikom lub nawet gościom na konferencji.

Stylowe teczki i aktówki dla firm to nie tylko wygląd, ale również funkcjonalność. Wysoko jakościowe materiały sprostają potrzebom wymagających Klientów, a my gwarantujemy maksymalne zadowolenie z każdego egzemplarza. Ponadto teczki i aktówki mają dosyć dużą powierzchnię, co sprawia, że umieszczone na nich logo Twojej firmy staje się doskonale wyeksponowane. Dysponujemy produktami w formacie A5 i A4 o wielu wariantach kolorystycznych. Kupując teczki i aktówki hurtowo, otrzymujesz gwarancję atrakcyjniejszej ceny!

Teczki firmowe jako materiały reklamowe

Promocja Twojej firmy może odbywać się na różnorodne sposoby – także te nieco bardziej dyskretne niż billboardy i spoty telewizyjne. Teczki firmowe, które możemy opatrzyć dla Ciebie dowolnym nadrukiem, doskonale sprawdzą się jako narzędzie marketingowe. Takie materiały reklamowe posłużą nie tylko do przechowywania ważnej dokumentacji, ale i pomogą Ci zbudować świadomość marki oraz ukształtować wizerunek firmy jako profesjonalnego i rzetelnego przedsiębiorstwa. Aktówkę firmową podarujesz współpracownikom lub zamkniesz w niej ofertę przedstawianą kontrahentom.

W hellogadżet znajdziesz nie tylko tradycyjne teczki firmowe na dokumenty. Możesz wybierać m.in. spośród modeli z praktyczną rączką, zapinanych na zamek, z dodatkowymi zewnętrznymi przegródkami, kieszonkami na wizytówki czy kalkulatorem. Wiele z produktów wyposażonych jest również w notes do sporządzania notatek na spotkaniu. Zamów najlepszy model dla swojej marki i postaw na praktyczne materiały reklamowe!

pixel