• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Balsamy do ust z nadrukiem lub logo i pomadki reklamowe

( ilość produktów: 5 )

Ochronne balsamy do ust i pomadki to dla wielu osób podstawowe wyposażenie kosmetyczki lub torebki przez cały rok, a zwłaszcza zimą. Delikatna skóra ust nierzadko wymaga odpowiedniego obchodzenia się z nią choćby z racji ostrych mrozów, które mogą powodować jej bolesne pękanie. Jeśli szukasz dla swoich odbiorców gadżetu, który będzie każdego dnia im towarzyszył — reklamowe balsamy do ust z logo firmy lub pomadki z nadrukiem są tego idealnym przykładem! Przyjemne w smaku i zapachu gadżety doskonale spełniają swoją funkcję dzięki zawartości drogocennych składników.

Balsamy reklamowe do ust w kulce, w kształcie serca lub z lusterkiem!

Pewnie dla wielu osób balsamy mogą się wydawać dosyć nudnym i mało skutecznym gadżetem reklamowym. Dla nas jednak to doskonały pomysł na stworzenie niepowtarzalnego drobiazgu, który nawiązuje swoim logotypem do Twojej branży! Ponadto, aby nieco urozmaicić produkt, warto wybrać jego ciekawszy wariant — na przykład balsam reklamowy do ust w kulce. W naszej ofercie znajdziesz także balsamy do ust z logo firmy w kształcie serca, z dodatkowym lusterkiem, a nawet egzemplarze wyglądające jak bombki! 

Poręczne balsamy do ust jako prezent dla Twoich klientów

Skuteczna reklama marketingowa to nie tylko estetyczne drobiazgi, ale również ich poręczność. Balsamy do ust w kulce z nadrukiem lub logo firmy są tego najlepszym przykładem — mieszczą się w dłoni, w torebce, a nawet w kieszeni spodni! Można je zabrać ze sobą wszędzie, co w wielu sytuacjach może uratować delikatny naskórek ust przed spękaniem.

Pomadki i balsamy reklamowe z wysokiej jakości nadrukiem

Oprócz standardowej formy firmowego podarunku warto pomadki reklamowe wprowadzić jako element większego zestawu gadżetów. Szczególnie interesujące mogą być komplety drobnych akcesoriów kosmetycznych — pasują w sam raz jako prezent dla wyróżnionych pracowników, gadżety reklamowe dla branży kosmetycznej, czy też dla nowych współpracowników podczas otwierania sklepu lub apteki.

pixel