• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Rękawiczki reklamowe z własnym nadrukiem lub firmowym logo

( ilość produktów: 9 )

Drobne gadżety reklamowe takie jak rękawiczki z własnym nadrukiem są świetnym podarunkiem w okresie jesienno-zimowym. W przypadku, gdy zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, doskonale chronią dłonie od niskich temperatur, działania mrozu, a co najważniejsze są bardzo wygodne.

Rękawiczki reklamowe z Twoim logo - praktyczny upominek dla każdego

Znajdujące się w naszej ofercie rękawiczki reklamowe znakujemy logotypem lub nazwą Twojej marki, aby gadżety promocyjne dodatkowo pełniły funkcję promocyjną. Dla wielu przedsiębiorców gadżety sezonowe to jeden z najlepszych pomysłów, jeśli chodzi o skuteczne kampanie reklamowe zwłaszcza przed nadchodzącą zimą. Rękawiczki z logo firmy są praktycznym podarunkiem, który doceni każdy, kto doświadczył na swojej skórze mroźnych zim.

Rękawiczki reklamowe umożliwiające używanie urządzeń dotykowych

U nas znajdziesz wyłącznie sprawdzone rękawiczki reklamowe wyposażone dodatkowo w warstwę akrylową. Dzięki niej bez problemu można obsługiwać jakiekolwiek urządzenia mobilne — zwłaszcza smartfony. Jeśli nie masz pewności co do tego, czy rękawiczki firmowe z logo firmy są wystarczającym podarunkiem dla ważnych pracowników lub kontrahentów, pamiętaj o tym, że możesz stworzyć z nich większy zestaw! Najlepiej komponują się rękawiczki wraz z takimi akcesoriami jak: szaliki reklamowekubki termiczne z nadrukiem na gorącą herbatę czy ciekawe skarpetki.

Najwyższej jakości staranne znakowanie rękawiczek reklamowych

Bez względu na to, czym się zajmujesz, zagwarantujemy Ci, że gadżety takie jak rękawiczki reklamowe z własnym logo lub firmowym nadrukiem idealnie spełnią swoje zadanie. O ich jakości decydują przede wszystkim materiały wysokiej klasy i bardzo dobre wykonanie. Dodatkowo zaawansowana technika nadruku pozwala na umieszczenie dowolnego logotypu lub znakowania Twojej marki! Sprawdź nasze rękawiczki reklamowe z logo firmy i podaruj innym coś funkcjonalnego.

pixel