• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Etui z ochroną RFID

( ilość produktów: 43 )

Praktyczne etui na karty RFID, czyli karty zawierające specjalne czytniki, doskonale sprawdza się jako przydatny gadżet reklamowy. Rozdając pracownikom oraz gościom wejściówki, które można stosować jako formę elektronicznego klucza lub przepustki, należy je odpowiednio zabezpieczyć właściwym opakowaniem. Podarunkowe etui RFID reklamowe, które pozwala w bezpieczny sposób przechowywać karty, stanowi doskonałe miejsce do umieszczenia na nim swojego logo lub brandu. Produkty te również dobrze sprawdzają się jako etui na karty kredytowe.

Etui z ochroną RFID reklamowe — co je wyróżnia?

Podstawową funkcją etui RFID z nadrukiem jest zabezpieczenie znajdujących się w nim kart przed ryzykiem ich skopiowania. RFID jest skrótem angielskiej nazwy Radio-Frequency Identification. Oznacza ona identyfikację przy pomocy fal radiowych. Ta przydatna funkcja zapobiega nieautoryzowanemu odczytowi danych np. z karty kredytowej, bankomatowej, elektronicznych wejściówek, czy dokumentów tożsamości. Blokada RFID polega na umieszczeniu w etui na karty osłony ochronnej, która wstrzymuje sygnał bezprzewodowy. Gdy fale elektromagnetyczne wysyłane przez czytnik natrafiają na taką blokadę, zatrzymają się na niej.

Etui RFID z własnym logo lub nadrukiem — gadżet idealny jako upominek na konferencjach, eventach biznesowych, spotkaniach z klientami

Etui RFID z logo, nazwą firmy czy też hasłem reklamowym stanowi doskonały prezent, który może być rozdawany na różnego rodzaju wydarzeniach branżowych czy firmowych. Takie wygodne i bezpieczne gadżety elektroniczne można bowiem podarować klientom, kontrahentom, gościom na targach czy pracownikom swojej firmy. Będą oni nosić ze sobą otrzymane etui RFID reklamowe, ponieważ posłuży im ono jako zabezpieczenie posiadanych kart. Dzięki temu umieszczone na tym gadżecie znaki towarowe będą często pojawiać się w przestrzeniach publicznych.

Etui z ochroną RFID reklamowe — najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy muszę zamówić konkretną liczbę etui RFID, aby zrealizować zakup?

W przypadku zamawiania gadżetów reklamowych takich jak etui RFID nie ma dolnego limitu określającego wielkość zamówienia.

Jakimi technikami znakujecie etui z ochroną RFID?

Etui z ochroną RFID jest znakowane przy pomocy technik takich jak tampodruk czy druk cyfrowy.

Jak długo wynosi czas realizacji zamówienia na etui RFID z nadrukiem lub firmowym logo?

Czas realizacji zamówienia na etui RFID z nadrukiem lub firmowym logo wynosi od 7 do 10 dni.

pixel