• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Kubki szklane reklamowe z własnym nadrukiem lub logo firmy

( ilość produktów: 37 )

Kubki szklane z własnym nadrukiem to jeden z najprostszych gadżetów reklamowych o ogromnym potencjalne. Wyobrażasz sobie kogoś, kto w ogóle nie pije w ciągu dnia herbaty, kawy lub zimnych napojów latem? Każdy z nas potrzebuje wygodnego pojemnika na płyny, aby zapewnić sobie dzienną dawkę nawodnienia!

  • z2

Jakie kubki szklane reklamowe znajdziesz w naszej ofercie?

Dostępne w naszej ofercie reklamowe kubki szklane z logo firmy to zarówno tradycyjne modele idealne do biura, jak i kubki podróżne, które można zabrać ze sobą na spotkanie, konferencje lub spacer. Jako rzetelna firma zajmującą się gadżetami reklamowymi, które są zarówno praktyczne jak i estetyczne oferujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości. Nie inaczej jest w przypadku kubków szklanych reklamowych — do ich produkcji użyto wyłącznie wysokogatunkowego szkła. Dzięki temu kubki reklamowe zachowują swoją trwałość, a także przyzwoitą trwałość termiczną przechowywanych napojów.

Dlaczego warto zainwestować w szklane kubki reklamowe?

Znajdujące się w naszej ofercie kubki szklane reklamowe, na których możesz umieścić własny nadruk lub swoje logo, to tradycyjne modele doskonale pasujące do domowej kuchni, jak i egzemplarze z dodatkową przykrywką. Tworzymy atrakcyjny asortyment, który doskonale sprawdzają się jako podarunek dla pracowników, wspólników, uczestników konferencji, czy też kontrahentów. Ponadto kubki szklane z własnym nadrukiem mogą być ciekawym elementem większego zestawu z podarunkami!

pixel