• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Scyzoryki i noże reklamowe z logo lub nadrukiem firmowym

( ilość produktów: 74 )

Wielozadaniowe gadżety promocyjne to z pewnością nasza pasja! Oferujemy niestandardowe i oryginalne scyzoryki i noże reklamowe z logo firmy, które będą doskonałym podarunkiem zarówno dla klientów, jak i współpracowników Twojej firmy. Ponadto mają na tyle uniwersalny charakter, że bez problemu sprawdzą się także jako gift podczas konferencji, szkoleń lub targów reklamujących Twoją markę, lub branżę klientów.

  • z3

Wielofunkcyjne scyzoryki reklamowe z własnym nadrukiem

Znajdujące się w naszej ofercie scyzoryki i noże reklamowe z logo to przede wszystkim wielofunkcyjne gadżety. Większość z nich wyposażona jest w drobne dodatkowe akcesoria, takie jak np. korkociąg, śrubokręty, czy też nożyczki. Atrakcyjne przedmioty wykonane zostały ze stali nierdzewnej, aby jak najdłużej cieszyć się ich użytecznością i trwałością. Dodatkowo poszczególne narzędzia reklamowe tego rodzaju wyróżniają się wykończeniem z plastiku lub bambusa, które dodaje całości nieco ekstrawaganckiego charakteru.

Scyzoryki reklamowe - wysokiej jakości zadruk od Hellogadzet.pl!

Scyzoryki reklamowe z własnym nadrukiem są naprawdę wygodnym gadżetem. Swobodnie mieszczą się w dłoni, nie zajmują zbyt wiele miejsca w plecaku lub torebce, a co najważniejsze mogą się przydać w najmniej spodziewanym momencie. Razem ze scyzorykiem oferujemy stylowe etui lub innego typu opakowanie, na którym także możemy umieścić nazwę lub logotyp Twojej marki. Bez względu na umiejscowienie nadruku bazujemy tylko i wyłącznie na zaawansowanej i sprawdzonej technologii znakowania, dzięki czemu mamy pewność, że dajemy gwarancję jakości gadżetu.

W jakich branżach nożyki i scyzoryki reklamowe sprawdzą się najlepiej?

Nożyki i scyzoryki reklamowe to praktyczne i uniwersalne gadżety, które z pewnością przypadną do gustu Twoim klientom i kontrahentom. Dzięki ich funkcjonalności i trwałości mogą stać się niezastąpionym narzędziem w codziennym życiu, a jednocześnie doskonałym nośnikiem Twojego logo. Zastanawiasz się, w jakich branżach te gadżety sprawdzą się najlepiej? Oto kilka pomysłów!

Branża budowlana i remontowa

W branży budowlanej i remontowej nożyki reklamowe są nieocenione. Pracownicy często potrzebują niezawodnych narzędzi, które ułatwią im wykonywanie zadań. Wręczenie nożyków i scyzoryków z logo Twojej firmy to świetny sposób na zwiększenie jej rozpoznawalności wśród klientów i partnerów biznesowych w tej branży.

Branża turystyczna i outdoorowa

Scyzoryki reklamowe idealnie pasują do branży turystycznej i outdoorowej. Klienci, którzy często podróżują lub spędzają czas na świeżym powietrzu, docenią funkcjonalność i wielozadaniowość tych narzędzi. Wręczając im nożyki i scyzoryki z logo lub nadrukiem, zyskujesz pewność, że Twoja marka będzie towarzyszyć im w każdej przygodzie.

Branża gastronomiczna

W branży gastronomicznej nożyki kelnerskie są niezastąpione. Każdy kelner i barman potrzebuje solidnego i funkcjonalnego narzędzia, które ułatwi otwieranie butelek. Nożyki kelnerskie z logo Twojej firmy mogą stać się praktycznym i eleganckim dodatkiem, który podkreśli profesjonalizm Twojej marki.

pixel