• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej

Scyzoryki i noże reklamowe z logo lub nadrukiem firmowym

( ilość produktów: 47 )

Wielozadaniowe gadżety promocyjne to z pewnością nasza pasja! Oferujemy niestandardowe i oryginalne scyzoryki i noże reklamowe z logo firmy, które będą doskonałym podarunkiem zarówno dla klientów, jak i współpracowników Twojej firmy. Ponadto mają na tyle uniwersalny charakter, że bez problemu sprawdzą się także jako gift podczas konferencji, szkoleń lub targów reklamujących Twoją markę, lub branżę klientów.

Wielofunkcyjne scyzoryki reklamowe z własnym nadrukiem

Znajdujące się w naszej ofercie scyzoryki i noże reklamowe z logo to przede wszystkim wielofunkcyjne gadżety. Większość z nich wyposażona jest w drobne dodatkowe akcesoria, takie jak np. korkociąg, śrubokręty, czy też nożyczki. Atrakcyjne przedmioty wykonane zostały ze stali nierdzewnej, aby jak najdłużej cieszyć się ich użytecznością i trwałością. Dodatkowo poszczególne narzędzia reklamowe tego rodzaju wyróżniają się wykończeniem z plastiku lub bambusa, które dodaje całości nieco ekstrawaganckiego charakteru.

Scyzoryki reklamowe - wysokiej jakości zadruk od Hellogadzet.pl!

Scyzoryki reklamowe z własnym nadrukiem są naprawdę wygodnym gadżetem. Swobodnie mieszczą się w dłoni, nie zajmują zbyt wiele miejsca w plecaku lub torebce, a co najważniejsze mogą się przydać w najmniej spodziewanym momencie. Razem ze scyzorykiem oferujemy stylowe etui lub innego typu opakowanie, na którym także możemy umieścić nazwę lub logotyp Twojej marki. Bez względu na umiejscowienie nadruku bazujemy tylko i wyłącznie na zaawansowanej i sprawdzonej technologii znakowania, dzięki czemu mamy pewność, że dajemy gwarancję jakości gadżetu.

pixel