• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Okulary przeciwsłoneczne z własnym nadrukiem lub logo firmy

( ilość produktów: 66 )

Wysoko jakościowe i stylowe reklamowe okulary przeciwsłoneczne z logo firmy to doskonały podarunek na każdą porę roku. Z racji tego, że są bardzo funkcjonalne, a przy tym praktyczne z pewnością sprawdzą się jednakowo jako prezent dla swoich pracowników, kontrahentów, czy też nowych klientów. Aby dodatkowo zadbać o reklamę Twojej marki, każdy egzemplarz wykonujemy z możliwością oznakowania produkty logotypem lub nazwą firmy — teraz możesz mieć pewność, że okulary przeciwsłoneczne reklamowe staną się rozpoznawalne wśród potencjalnych odbiorców!

  • z3

Okulary przeciwsłoneczne reklamowe w wielu stylowych wariantach

Firmowe okulary przeciwsłoneczne z logo to jedne z tych akcesoriów, które doceniamy dopiero wtedy, gdy ich zaczniemy używać. Często to właśnie one ratują oczy przed ostrymi promieniami słonecznymi, chronią wzrok podczas prowadzenia samochodu, czy też stanowią element ochronny twarzy podczas opalania na plaży. Bez względu na to, gdzie Twoi klienci będą ich używać — postaw na sprawdzone i solidne reklamowe okulary przeciwsłoneczne. Odbiorcy z pewnością docenią, jeśli upominek reklamowy zostanie dodatkowo elegancko zapakowany! W naszej ofercie znajdziesz nie tylko minimalistyczne modele, ale także kolorowe warianty, które doskonale będą uzupełniać się z takimi akcesoriami promocyjnymi jak m.in. chroniące przed słońcem kapelusze reklamowe

Reklamowe okulary przeciwsłoneczne z logo lub nadrukiem dla branży hotelarskiej i turystycznej!

Dla wielu firm reklamowe okulary przeciwsłoneczne z logo to jedne z najskuteczniejszych gadżetów marketingowych. Dotyczy to przede wszystkim przedsiębiorstw zajmujących się obiektami turystycznymi lub hotelami, gdzie sezonowe przedmioty stają się niezbędne podczas słonecznego urlopu! W naszej ofercie znajdziesz stylowe okulary przeciwsłoneczne reklamowe o prostym kroju, które idealnie pasują zarówno do męskiej, jak i damskiej urody. Dla entuzjastów maksymalnej wygody przygotowaliśmy modele z jeszcze lepszą ochroną przed słońcem. Idealnym uzupełnieniem do gadżetów takich jak okulary przeciwsłoneczne z logo firmy są przyjemne w dotyku etui wykonane z mikrofibry.

pixel