• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Świece i świeczki z logo lub nadrukiem reklamowym

( ilość produktów: 33 )

Chwila relaksu po ciężkim dniu pracy to z całą pewnością coś, co doceni każdy z nas bez względu na to czym się zajmuje. Świeczki reklamowe dla firmy to świetny sposób na wprowadzenie do swojego otoczenia odrobiny przytulności i klimatu. Również dla fanów dobrej książki lub serialu świeczki zapachowe z logo są czymś, co potrafi stworzyć niepowtarzalną atmosferę w pomieszczeniu. Dostępne w naszej ofercie świece reklamowe pozwolą Ci podarować innym odrobinę czasu dla siebie!

Świeczki reklamowe z logo firmy na każdą okazję!

Bardzo często świeczki zapachowe z nadrukiem lub logo dla firm kojarzone są wyłącznie z okresem świątecznym, jednak tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z nich w dowolnej porze roku. Oferowane przez nas modele charakteryzują się gustownym i uniwersalnym stylem, przez co możesz stworzyć z nich uroczy podarunek dla dowolnego odbiorcy - z powodzeniem sprawdzą się m.in. jako gadżety reklamowe dla hoteli czy gadżety reklamowe na prezent dla pracowników bądź kontrahentów!. Gadżety, które wiążą się z komfortem i przyjemnością użytkownika, są gwarancją skutecznego produktu reklamowego — korzyści czerpiesz zarówno Ty, jak i odbiorca!

Świece zapachowe z nadrukiem lub logo firmy

W naszym asortymencie znaleźć można świece z logo lub nadrukiem dla firm o różnych zapachach — jednym z częściej wybieranych jest wanilia, będący połączeniem słodkiej i naturalnej woni. Niektóre z egzemplarzy wyposażone zostały w dodatkową drewnianą pokrywkę lub podstawkę, co pozwala na łatwe gaszenie świeczki, a także odseparowanie jej od podłoża.

Świeczki reklamowe dla firm z nadrukami najwyższej jakości

Jako że świeczki zapachowe z logo są dosyć niezobowiązującym gadżetem, warto zadbać wysokojakościowy nadruk Twojej marki na ich powierzchni. W praktyce wykonywane przez nas świece reklamowe zostają oznakowane przy pomocy zaawansowanej techniki druku, co pozwala cieszyć się długotrwałym nadrukiem na naczyniu, w którym znajduje się wosk.

pixel