• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Szklanki reklamowe z logo lub nadrukiem

( ilość produktów: 14 )

Czy szukasz skutecznego sposobu na zwiększenie rozpoznawalności swojej marki? Szklanki reklamowe to doskonały wybór dla każdego, kto pragnie zainwestować w trwałe i estetyczne gadżety promocyjne. Oferując szklanki z logo, możesz w łatwy sposób wyróżnić swoją firmę, zapewniając sobie miejsce na biurkach i w domach Twoich klientów oraz kontrahentów. Niech każdy łyk z takiej szklanki przypomina o Twojej marce!

Szklanki reklamowe jako oryginalny pomysł na umieszczenie logo Twojej marki!

Szklanki reklamowe nie tylko podnoszą standard codziennego użytkowania, ale także stanowią niebanalny sposób na prezentację marki. Poprzez umieszczenie Twojego logo na takich szklankach, każde spotkanie przy kawie czy herbacie może stać się okazją do subtelnej promocji. Ta forma reklamy jest szczególnie skuteczna, ponieważ przekształca zwykły przedmiot użytkowy w narzędzie marketingowe. Wyobraź sobie sytuację, gdy podczas każdego spotkania biznesowego, na stole widoczne są szklanki z logo Twojej firmy, nieustannie wzmacniając jej obecność na rynku.

Szklanki reklamowe z zaparzaczami z Twoim nadrukiem

Nasze szklanki reklamowe z zaparzaczami to idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie wygodę oraz styl. Te eleganckie gadżety są wyposażone w praktyczny zaparzacz, ułatwiający przygotowanie ulubionej herbaty lub ziołowego naparu bez konieczności używania dodatkowych akcesoriów. Personalizacja tych szklanek poprzez nadrukowanie logo firmy sprawia, że stają się wyjątkowym upominkiem, który na długo zostaje w pamięci. To doskonały sposób na wyróżnienie się i oferowanie wartości dodanej, która podkreśla unikalny charakter Twojej marki.

Jakie szklanki reklamowe możesz u nas znaleźć?

W naszej ofercie znajduje się szeroka paleta szklanek reklamowych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów:

  • Szklanki z podwójnymi ściankami i bambusowym wieczkiem – te szklanki są doskonałe dla tych, którzy cenią sobie dłuższe utrzymanie temperatury napoju, zarówno ciepłego, jak i zimnego. Bambusowe wieczko dodatkowo podkreśla ekologiczny charakter produktu.
  • Szklanki z zaparzaczem – idealne dla miłośników herbaty, pozwalają na łatwe i szybkie przygotowanie napoju bezpośrednio w szklance.
  • Szklanki do zimnych napojów – dostępne w wariantach wysokich i niskich, są idealne na letnie dni i wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe.

Oferujemy szklanki w różnorodnych pojemnościach do wyboru, dzięki czemu każdy znajdzie opcję idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. W naszym asortymencie znajdują się modele o pojemnościach 250 ml, 320 ml, 350 ml, a także większe, mające 500 ml.

Dlaczego warto użyć szklanek reklamowych do promowania firmy?

Szklanki z nadrukiem pełnią funkcję znacznie większą niż tylko tradycyjny gadżet promocyjny. Są potężnym narzędziem do budowania solidnych i długotrwałych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi. Dzięki umieszczonemu logo Twoja marka nieustannie towarzyszy osobom, które je posiadają. To nie tylko wzmacnia obecność firmy w ich codziennym życiu, ale także zwiększa lojalność i zaangażowanie, co jest kluczowe w budowaniu trwałej więzi z klientami. Ponadto szklanki są trwałym i ekologicznym rozwiązaniem, które pasuje do zrównoważonych strategii marketingowych, podkreślając troskę o środowisko i promując wartości firmy na każdym kroku. Co więcej, nasze szklanki z nadrukiem są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich długie użytkowanie i niezmienny wygląd - właśnie dlatego będą idealne m.in. jako gadżety reklamowe dla restauracji.

Inwestowanie w szklanki na zamówienie przynosi długoterminowe korzyści, takie jak poprawa rozpoznawalności marki oraz wzrost lojalności wśród klientów. Nie zwlekaj, zdecyduj się na najlepsze narzędzia reklamowe dla swojego biznesu już teraz! Zapraszamy do kontaktu, aby poznać więcej informacji na temat dostępnych możliwości personalizacji i zacząć promować swoją markę w niezapomniany sposób!

Szklanki reklamowe - najczęściej zadawane pytania

Jaki jest minimalny nakład zamówienia na szklanki reklamowe?

Przy zamawianiu szklanek reklamowych nie ma określonego dolnego limitu zamówienia.

Czy mogę zamówić szklanki reklamowe z własnym projektem?

Tak, istnieje taka możliwość.

Ile trwa produkcja szklanek reklamowych z logo lub nadrukiem?

Produkcja bez znakowania trwa 2-3 dni robocze, ze znakowaniem około 7 dni roboczych.

pixel