• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Kalendarze reklamowe z logo firmy lub własnym nadrukiem

( ilość produktów: 13 )

Kalendarze z nadrukiem stanowią nośnik reklamowy, z którym odbiorca ma kontakt przez 365 dni w roku. Eleganckie kalendarze reklamowe z dobrze wyeksponowanym logo wręczone klientowi, pracownikom czy kontrahentom stają się niezwykle skuteczną i nienachalną reklamą obecną w publicznej przestrzeni przez cały rok.

Kalendarze reklamowe — sprawdzony i skuteczny gadżet do promowania Twojej marki lub firmy!

Kalendarze reklamowe są stosunkowo niedrogimi gadżetami promocyjnymi, które dają wiele korzyści. Są one używane przez cały rok, co sprawi, że Twoja marka będzie eksponowana na nich przez długi czas. Ponadto oferują one znaczną powierzchnię reklamową, co umożliwia umieszczenie na nich szczegółowych informacji o Twojej firmie, produktach lub usługach. Możesz wydrukować na nich np. logo lub dane kontaktowe, które pomogą w budowaniu rozpoznawalności Twojej firmy.

Kalendarze reklamowe z notatnikiem w formie klasycznej książki

Kalendarze reklamowe w formie książki są bardzo praktyczne, ponieważ umożliwiają jednoczesne śledzenie terminów na kilku stronach. Często charakteryzują się one pięknym i estetycznym wyglądem i doskonałym papierem. Można zaznaczać w nich ważne daty i dodawać notatki. Ich istotną zaletą jest również niezależność od zasilania elektrycznego, baterii czy obecności stabilnego połączenia internetowego.

Spiralne kalendarze z własnym nadrukiem lub firmowym logo

Spiralne kalendarze z logo pozwalają na łatwe przewracanie stron. Zastosowana do spięcia kartek spiralna oprawa, wykonana z materiałów takich jak metal czy plastik, dodaje kalendarzowi elegancji i solidności oraz zapewnia jego trwałość. Otwory znajdujące się na górze strony ułatwiają zawieszenie kalendarzy spiralnych na ścianie lub tablicy korkowej. Produkty te często mają również możliwość złożenia na pół.

Kalendarze reklamowe — nie tylko dla pracowników biurowych!

Kalendarze reklamowe można rozdawać klientom, dołączyć do zamówień, wysłać pocztą lub udostępnić w sklepie, lub biurze firmy. Mogą być one rozdawane na targach, konferencjach czy innych wydarzeniach firmowych w zestawie z takimi gadżetami jak długopisy reklamowe czy długopis Sheaffer. Są uniwersalnymi gadżetami, które mogą trafić do szerokiej grupy odbiorców takich jak:

  • partnerzy biznesowi,
  • pracownicy,
  • uczestnicy wydarzeń i targów,
  • osoby odwiedzające miejsca publiczne, takie jak centra handlowe, poczty, czy miejsca kulturalne.

Kalendarze reklamowe — najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaka jest minimalna liczba kalendarzy reklamowych potrzebnych do zrealizowania zamówienia?

W przypadku kalendarzy reklamowych nie ma obowiązkowego limitu wielkości zamówienia.

Jakimi technikami znakujecie kalendarze reklamowe?

Kalendarze reklamowe znakujemy przy pomocy sitodruku.

Jak długo trwa realizacja zamówienia na kalendarze reklamowe?

Czas realizacji zamówienia na kalendarze reklamowe bez znakowania wynosi 2-3 dni robocze, ze znakowaniem ok. 7 dni roboczych.

pixel