• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej

Koce i maty reklamowe z własnym nadrukiem lub logo reklamowym

( ilość produktów: 124 )

Zarówno koce, jak i wytrzymałe maty reklamowe to gadżety oferujące ogrom korzyści! Są nie tylko prostym przedmiotem reklamowym, ale co najważniejsze idealnie nadają się do korzystania z nich na co dzień w domu, na wyjazdach, wakacjach, czy nawet podczas wypadu w góry. Niesamowita wszechstronność, którą gwarantują, sprawia, że koce, maty i materace z nadrukiem są jednym z najczęściej wybieranych upominków reklamowych.

  • z3

Wygodne i praktyczne koce oraz maty reklamowe

Szukasz uniwersalnych gadżetów na prezent dla Twoich pracowników? A może obracasz się w branży podobnych produktów i zależy Ci na zbudowaniu zaufania wśród innych kontrahentów? Bez względu na to, do czego ich potrzebujesz - koce i maty reklamowe z własnym logo lub nadrukiem są doskonałym pomysłem na prezent, który z pewnością zapadnie w pamięć. Ponadto komfortowe gadżety pozwolą Ci wprowadzić ekspozycję swojej marki przez cały rok - w każdym sezonie!

Na co dzień i do zadań specjalnych, czyli wszechstronne koce i maty reklamowe z nadrukiem lub logo!

W naszym asortymencie znajdują się przede wszystkim estetycznie wykonane koce reklamowe bazujące na takich materiałach jak polar o różnej gramaturze, sztruks i mikrofibra. Charakteryzują się minimalistycznym i uniwersalnym wyglądem, dzięki czemu nie musisz martwić się, czy komuś się spodobają - bo na pewno tak będzie! Oprócz standardowych gadżetów oferujemy również idealne dla dzieci koce polarowe z misiem. Koce, maty, materace dla firm to także modele specjalnego przeznaczenia np. koce gaśnicze, piknikowe i podróżne.

pixel