• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Miarki reklamowe i taśmy miernicze z nadrukiem lub logo

( ilość produktów: 62 )

Potrzebujesz ciekawego gadżetu dla firmy remontowej? A może zależy Ci na atrakcyjnym podarunku dla sklepu z materiałami budowlanymi? Bez względu na to, jakie będzie ich zastosowanie, miarki z logo firmy i taśmy miernicze z własnym nadrukiem zdecydowanie przemówią na Twoją korzyść!

  • z2

Miarki i taśmy miernicze z logo firmy dla branży budowlanej i nie tylko!

Miarki reklamowe z własnym nadrukiem to niezbędne wyposażenie każdego, kto szykuje się do choćby niewielkiego remontu w domu. Są nieocenioną pomocą podczas zbierania pomiarów, a także określania np. farby potrzebnej do pokrycia danej powierzchni. Jak widzisz — miarki i taśmy miernicze reklamowe są doskonałym pomysłem na gadżet promocyjny, jeśli wiesz, że Twój klient zajmuje się branżą budowlaną lub remontową. Bez względu na to, czy odbiorca dopiero zaczyna swoją przygodę w branży, czy jest w tym ekspertem, miarki z logo firmy to podstawowe przedmioty w podręcznej skrzyni narzędzi.

Jakie metrówki reklamowe są dostępne w naszym sklepie?

Dostępne w naszej ofercie reklamowe miarki lub taśmy miernicze z logo firmy to przede wszystkim modele rozwijane, lub składane, występujące w wielu wariantach kolorystycznych. Oferujemy taśmy miernicze, których największą dostępna długość wynosi aż 5 metrów. Stawiając na nasze gadżety, masz pewność, że wybierasz zarówno wysoka jakość wykonania, jak i estetyczny wygląd przedmiotów. Gwarantujemy, że ich uniwersalny charakter pasuje do dowolnego odbiorcy — firmy, sklepu lub osoby prywatnej. 

Korzystne cenowo miarki reklamowe ze znakowaniem najwyższej jakości!

Taśmy miernicze z logo firmy i metrówki reklamowe z własnym nadrukiem są na tyle uniwersalnym giftem, że z pewnością przydadzą zarówno w profesjonalnych firmach, jak i w każdym domu. Bazując na naszym asortymencie, możesz stworzyć atrakcyjny cenowo oraz wizualnie zestaw najważniejszych akcesoriów, które są niezbędne podczas drobnych prac remontowych. Postaw na jakość i gwarantowane zadowolenie — a my dostarczymy Ci skuteczne narzędzia reklamowe.

pixel