• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Puzzle reklamowe z nadrukiem lub logo

( ilość produktów: 10 )

Puzzle to świetna propozycja nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Skupienie na układanym obrazku sprawia, że zamieszczone na nim znaki towarowe na długo zapadną w pamięci osób, które zdecydowały się na wzięcie udziału w zabawie. To wszystko sprawia, że puzzle to doskonały i oryginalny nośnik reklamowy, który wyróżnia się oryginalnością i mnogością zastosowań.

Z jakich materiałów wykonane są puzzle reklamowe od Hellogadzet.pl?

W sklepie Hellogadzet.pl kupisz puzzle wykonane z różnego rodzaju materiałów. Polecamy szczególnie puzzle reklamowe z nadrukiem zrobione z kartonu pochodzącego z recyklingu. Wykorzystanie tego materiału pomaga oszczędzać surowce, energię i redukuje negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Posiadamy również puzzle reklamowe drewniane, które są znacznie trwalsze od kartonowych i mogą służyć jako rodzaj pamiątki.

Oferujemy również puzzle reklamowe z plastiku, które są mniej podatne na uszkodzenia, czy zniszczenia niż kartonowe. Jedną z ich głównych zalet jest większa odporność na zniszczenia (np. spowodowane zalaniem).

Puzzle reklamowe — gadżet nie tylko dla dzieci!

Układanie puzzli jest popularne wśród osób z różnych grup wiekowych, a to oznacza, że mogą one być wykorzystywane nie tylko jako gadżety dla dzieci. Z powodzeniem może być użyty także w kampaniach promocyjnych, których grupą docelową są dorośli. Takie praktyczne akcesoria jakimi są puzzle reklamowe z logo, mogą być niezastąpione w budowaniu pozytywnego wizerunku marki i tworzeniu emocjonalnych więzi z odbiorcami.

Puzzle reklamowe — najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Ile wynosi minimalna liczba puzzli reklamowych, które muszę kupić, aby złożyć zamówienie?

W przypadku puzzli reklamowych nie ma obowiązkowego limitu wielkości zamówienia.

Jakimi technikami znakujecie puzzle reklamowe?

Puzzle reklamowe znakujemy przy pomocy technik takich jak tampodruk oraz grawer w drewnie.

Jak długo wynosi czas realizacji zamówienia na reklamowe puzzle z własnym logo lub nadrukiem?

Czas realizacji zamówienia na puzzle reklamowe bez znakowania wynosi 2-3 dni robocze, ze znakowaniem ok. 7 dni roboczych.

pixel