• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej

Apteczki reklamowe

( ilość produktów: 21 )

Podstawowe wyposażenie w nagłych przypadkach - apteczki z nadrukiem

Apteczki z nadrukiem to upominek, który na pewno przyda się każdemu - warto posiadać je nie tylko w domu, ale również w samochodzie lub zabierać ze sobą na wszelkie podróże i wyjazdy. Podobnie jak i inne gadżety związane ze zdrowiem są prawdopodobnie najlepszym podarunkiem dla aptek, firm farmaceutycznych, kontrahentów, pracowników, a nawet przedstawicieli służby zdrowia. Apteczki z logo Twojej firmy budują pozytywne skojarzenia z marką, zwłaszcza jeśli mają tak ważne i użyteczne przeznaczenie.

Dopasowany design apteczki z logo i podobnych gadżetów

Podobnie jak wiele innych gadżetów reklamowych związanych z branżą medyczną, tak i apteczki dla firm wykonane zostały w barwach kojarzących się ze zdrowiem, czy też medycyną, a więc mają zwykle białe, niebieskie lub czerwone kolory. Ta sama zasada obowiązuje w przypadku drobniejszych podarunków, które mogą wchodzić w zestaw większej apteczki - są to na przykład pojemniki na plastry wykonane z bezpiecznego tworzywa.

Apteczki dla firm - zadbaj o swoją załogę!

Akcesoria medyczne, a zwłaszcza apteczki z własnym logo są świetnym gadżetem do wykorzystania w celach promocyjnych. Oprócz tego zapewniają odbiorcy wsparcie w nagłych przypadkach i urazach, a ponadto wcale nie są zbyt drogie. Jeśli poszukujesz tanich i efektywnych gadżetów promocyjnych - jesteś w dobrym miejscu! Warto zwrócić uwagę, że decydując się na zakup apteczki hurtowo lub gadżetów z tej samej kategorii ich cena staje się tym atrakcyjniejsza, im większą ilość zamówisz.

pixel