• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

CHRISTIAN LACROIX

( ilość produktów: 160 )

Zgromadzone w tej kategorii naszego sklepu internetowego gadżety reklamowe pochodzą od znanego i cenionego francuskiego projektanta mody. Christian Lacroix słynie z oryginalnych projektów przedstawiających ciekawe rośliny, figury geometryczne czy abstrakcyjne wzory. Poza odzieżą w jego portfolio znajdują się m.in. zegarki, ręczniki, torby i plecaki.

  • z6

Duży wybór gadżetów reklamowych Christian Lacroix

Zależy nam na tym, aby każdy klient chcący kupić gadżety reklamowe marek premium znalazł na naszej stronie idealny produkt, dopasowany do potrzeb i stylu swojej firmy. Dlatego też asortyment nieustannie poszerzamy o kolejne wyroby światowych marek, takich jak np. Christian Lacroix. Proponujemy m.in. zegarki, krawaty, paski czy etui na karty. W codziennej pracy niewątpliwie przydadzą się najwyższej jakości pióra kulkowe w różnych kolorach.

W ofercie coś dla siebie znajdą także miłośnicy podróży. Z myślą o nich przygotowaliśmy wiele modeli toreb i plecaków, okularów słonecznych czy ręczników.

Gadżety reklamowe dla kontrahentów, klientów i pracowników

Jeżeli zależy Ci na tym, aby tworzyć pozytywny wizerunek swojego przedsiębiorstwa w oczach kontrahentów i klientów, a także nagradzać pracowników, wręczaj im oryginalne prezenty. W roli nietuzinkowego podarunku doskonale sprawdzi się produkt marki premium, np. pochodzący z francuskiego domu mody Christiana Lacroix.

Już dziś zapoznaj się z opisem poszczególnych gadżetów reklamowych, np. ręczników, piór czy power banków i złóż zamówienie. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy!

pixel