• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej

Zegarki i smartwatche reklamowe

( ilość produktów: 30 )

Smartwatche reklamowe z logo firmy

W ciągu ostatnich lat coraz częściej zwracamy uwagę na to, jak ważna jest odpowiednia dawka aktywności fizycznej w ciągu dnia. Dla wielu osób w zupełności wystarczającym treningiem są długie spacery lub bieganie — w takim przypadku bezcennym dodatkiem stają się zegarki z własnym nadrukiem i smartwatche z funkcją liczenia kroków, przebytej odległości, czy też ilością spalonych kalorii. Dawniej korzystaliśmy z zegarków wyłącznie jako urządzeń do odmierzania czasu — dostępne w naszej ofercie modele oferują jednak znacznie więcej.

Zegarki reklamowe z logo firmy

Jeśli zależy Ci na podarowaniu gadżetu, który będzie towarzyszył odbiorcy codziennie — zegarki i smartwatche z logo firmy są do tego idealne! Dodatkowo taki prezent ucieszy nie tylko Twoich pracowników, ale także ważnych kontrahentów, potencjalnych klientów lub uczestników szkolenia firmowego. Budowanie pozytywnych skojarzeń z firmą to bardzo ważny aspekt, który decyduje o tym, czy Twoja działalność zyska skuteczny rozgłos w szybkim tempie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że gadżety elektroniczne są jednym z najlepszych sposobów, aby to osiągnąć. 

Zegarki z własnym nadrukiem

Oferujemy zegarki reklamowe z logo firmy i smartwache najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii druku. Wysoka trwałość i solidne tworzywa są kluczem do sukcesu, w przypadku gdy wybierasz profesjonalne gadżety reklamowe. Modele w naszym asortymencie charakteryzują się uniwersalnym i minimalistycznym stylem, dzięki czemu pasują zarówno jako prezent dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zaufaj nam — starannie wybierz gadżet dla Twojej marki i przekonaj się, że podarunki są miłym sposobem pozyskiwania nowych odbiorców! 

Smartwatche z logo firmy

Jeśli nadal masz jakieś wątpliwości — zwróć uwagę, jak wiele osób w ostatnich miesiącach zaczęło praktykować aktywność fizyczną na świeżym powietrzu, aby zrekompensować wielogodzinną siedzącą pracę. Zachowanie sprawności i dobrej kondycji jest kluczowe w życiu każdego człowieka, dlatego też wierzymy, że smartwatche reklamowe z logo firmy są idealnym podarunkiem bez względu na płeć, wiek, a także status odbiorcy. 

Od swojego zegarka oczekujesz nie tylko mierzenia czasu, ale także spełniania szeregu innych zadań? Teraz to możliwe! Wystarczy, że zaopatrzysz się w wysokiej jakości smartwatche reklamowe dostępne w naszym sklepie hellogadzet.pl. Tego typu urządzenia odznaczają się prostą, intuicyjną obsługą. Połączenie Bluetooth ze smartfonem pozwala na dowolne sterowanie wszystkimi funkcjami zegarka.

Smartwatche – różne funkcje

Po założeniu produktu na nadgarstek poznasz nie tylko aktualną godzinę, ale też podstawowe parametry organizmu, takie jak puls, ciśnienie krwi oraz liczbę spalonych w trakcie ćwiczeń kalorii. Inteligentne zegarki wyposażone są w opcję zapisywania uzyskanych w poszczególnych dniach wyników. Dzięki temu masz możliwość ich systematycznego kontrolowania oraz porównywania.

Kupione u nas gadżety reklamowe różnią się między sobą kolorystyką oraz rodzajem zastosowanego wyświetlacza. Funkcjonalny, regulowany pasek smartwatcha zapewnia możliwość łatwego dopasowania modelu do obwodu ręki. Zapraszamy na zakupy!

pixel