• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Zegarki i smartwatche reklamowe z własnym nadrukiem lub logo firmy

( ilość produktów: 66 )

W ciągu ostatnich lat coraz częściej zwracamy uwagę na to, jak ważna jest odpowiednia dawka aktywności fizycznej w ciągu dnia. Dla wielu osób w zupełności wystarczającym treningiem są długie spacery lub bieganie — w takim przypadku bezcennym dodatkiem stają się zegarki z własnym nadrukiem i smartwatche z funkcją liczenia kroków, przebytej odległości, czy też ilością spalonych kalorii. Dawniej korzystaliśmy z zegarków wyłącznie jako urządzeń do odmierzania czasu — dostępne w naszej ofercie modele oferują jednak znacznie więcej.

  • z3

Zegarki i smartwatche reklamowe dla Twoich pracowników lub ważnych klientów!

Jeśli zależy Ci na podarowaniu gadżetu, który będzie towarzyszył odbiorcy codziennie — zegarki i smartwatche reklamowe z logo firmy są do tego idealne! Dodatkowo taki prezent ucieszy nie tylko Twoich pracowników, ale także ważnych kontrahentów, potencjalnych klientów lub uczestników szkolenia firmowego. Budowanie pozytywnych skojarzeń z firmą to bardzo ważny aspekt, który decyduje o tym, czy Twoja działalność zyska skuteczny rozgłos w szybkim tempie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że gadżety elektroniczne są jednym z najlepszych sposobów, aby to osiągnąć. 

Stylowe zegarki reklamowe z wytrzymałych i odpornych tworzyw

Oferujemy zegarki reklamowe z logo firmy i smartwache z własnym nadrukiem najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii druku. Wysoka trwałość i solidne tworzywa są kluczem do sukcesu, w przypadku gdy wybierasz profesjonalne gadżety reklamowe. Modele w naszym asortymencie charakteryzują się uniwersalnym i minimalistycznym stylem, dzięki czemu pasują zarówno jako prezent dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zaufaj nam — starannie wybierz gadżet dla Twojej marki i przekonaj się, że podarunki są miłym sposobem pozyskiwania nowych odbiorców! 

Intuicyjne smartwatche z nadrukiem lub logo

Jeśli nadal masz jakieś wątpliwości — zwróć uwagę, jak wiele osób w ostatnich miesiącach zaczęło praktykować aktywność fizyczną na świeżym powietrzu, aby zrekompensować wielogodzinną siedzącą pracę. Zachowanie sprawności i dobrej kondycji jest kluczowe w życiu każdego człowieka, dlatego też wierzymy, że smartwatche reklamowe z logo firmy są idealnym podarunkiem bez względu na płeć, wiek, a także status odbiorcy. 

Od swojego zegarka oczekujesz nie tylko mierzenia czasu, ale także spełniania szeregu innych zadań? Teraz to możliwe! Wystarczy, że zaopatrzysz się w wysokiej jakości smartwatche reklamowe dostępne w naszym sklepie hellogadzet.pl. Tego typu urządzenia odznaczają się prostą, intuicyjną obsługą. Połączenie Bluetooth ze smartfonem pozwala na dowolne sterowanie wszystkimi funkcjami zegarka.

Smartwatche reklamowe posiadające przydatne funkcje

Po założeniu produktu na nadgarstek poznasz nie tylko aktualną godzinę, ale też podstawowe parametry organizmu, takie jak puls, ciśnienie krwi oraz liczbę spalonych w trakcie ćwiczeń kalorii. Inteligentne zegarki wyposażone są w opcję zapisywania uzyskanych w poszczególnych dniach wyników. Dzięki temu masz możliwość ich systematycznego kontrolowania oraz porównywania.

Kupione u nas zegarki i smartwatche reklamowe różnią się między sobą kolorystyką oraz rodzajem zastosowanego wyświetlacza. Funkcjonalny, regulowany pasek każdego gadżetu zapewnia możliwość łatwego dopasowania modelu do obwodu ręki. Zapraszamy na zakupy!

pixel