• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Linijki reklamowe

( ilość produktów: 21 )

Do jednych z najbardziej przydatnych gadżetów reklamowych, które mogą stać się atrakcyjnym prezentem dla Twojego klienta, należą linijki reklamowe. Dlaczego? Ponieważ dzięki swojej funkcjonalności i uniwersalnemu zastosowaniu mogą okazać się niezbędne nawet najbardziej nowoczesnej firmie. Co więcej, linijki doskonale posłużą do ekspozycji nazwy, logo czy też kontaktu do Twojego przedsiębiorstwa, ponieważ będą przydatne w każdym biurze i z powodzeniem przypomną obdarowanym osobom o marce czy też reklamowanym produkcie.

Linijki reklamowe — podręczny gadżet do promocji marki!

Drewniana linijka reklamowa z nadrukiem to doskonały pomysł na darmowy prezent na targach czy konferencjach. Linijka to także jeden z podstawowych szkolnych akcesoriów i zarazem praktyczny oraz przydatny gadżet na biurko. W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje linijek reklamowych, zarówno zwykłe proste linijki, jak i zestawy, w skład których, poza nią samą, wchodzi ołówek i temperówka, kątomierz czy kalkulator. Mamy także linijki elastyczne oraz bambusowe w różnych kolorach.

W jakich branżach linijki reklamowe sprawdzą się najlepiej?

Linijki reklamowe z logo promujące markę to najlepszy wybór dla firm, których asortyment lub usługi są dedykowane dzieciom. Sprawdzą się one szczególnie w branży edukacyjnej, w niektórych branżach technicznych wymagających precyzyjnego mierzenia i kreślenia, a także w biurze każdego przedsiębiorstwa niezależnie od jego specjalizacji. Dlatego też w linijki reklamowe z nadrukiem mogą zainwestować firmy, które współpracują z wszelkimi pracownikami biurowymi, albowiem linijkę zawsze dobrze jest mieć pod ręką, przez co będzie ona stale obecna na firmowym biurku.

Linijki reklamowe — najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Ile linijek reklamowych muszę kupić, aby złożyć zamówienie?

Przy zamówieniu linijek reklamowych nie ma dolnego limitu wielkości zamówienia.

Jakie rodzaje technik nadruku są stosowane w przypadku linijek reklamowych?

Na linijkach reklamowych stosujemy metody nadruku takie jak tampodruk oraz sitodruk.

Ile wynosi czas realizacji zamówienia na reklamowe linijki z nadrukiem lub logo?

Realizacja zamówienia na linijki reklamowe może trwać od 7 do 10 dni.

pixel