• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Słuchawki reklamowe z nadrukiem, logo dla firm

( ilość produktów: 122 )

Słuchawki reklamowe z własnym nadrukiem to gadżety reklamowe doskonale sprawdzające się jako podarunek dla firm, współpracowników, czy także branży związanych ze sprzętem elektronicznym. Pracownicy z pewnością doceniają gifty, które są zarówno praktyczne, jak i estetyczne — słuchawki reklamowe z logo firmy pomogą wyciszyć się podczas pracy w biurze, będą przyjemnym dodatkiem w czasie podróży, a nawet zależnie od modelu pozwolą na lepsze rozmowy z bliskimi. Dostępne w naszej ofercie słuchawki charakteryzują się profesjonalnym wyglądem i idealnie komponują się z innymi gadżetami elektronicznymi.

  • z5

Słuchawki reklamowe - bogaty wybór modeli i kolorów

Aby spełnić upodobania wszystkich klientów, dysponujemy wieloma modelami — od klasycznych słuchawek nausznych, aż po bezprzewodowe i douszne egzemplarze. Dodatkowo obowiązuje szeroki wybór kolorystyczny, dzięki czemu możesz dopasować styl, jaki będą mieć słuchawki z logo firmy do identyfikacji wizualnej lub designu Twojej marki. Bez względu na to, który wariant wybierzesz, każdy z nich charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i trwałością, co pozwoli odbiorcom na korzystanie z nich przez naprawdę długi czas. 

Słuchawki reklamowe z własnym logo lub nadrukiem - doskonała jakość znakowania!

Słuchawki z nadrukiem wykonane zostały tak, aby zachować odpowiednią powierzchnię na Twój logotyp lub nazwę firmy. Zależy nam na jakości naszych gadżetów, dlatego też każdy nadruk wykonujemy zaawansowaną techniką o bardzo długiej trwałości. W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne, jak i niebanalne modele takie jak np. słuchawki reklamowe w wersji podświetlanej, słuchawki bezprzewodowe z logo firmy opierające się na połączeniu przez Bluetooth.

Bezprzewodowowe słuchawki reklamowe z własnym logo lub nadrukiem

Te małe bezprzewodowe słuchawki reklamowe douszne stały się od jakiegoś czasu, prawie że nieodłącznym elementem stylizacji nie tylko sportowców, ale i osób przemieszczających się do pracy czy uczniów idących do szkoły. W ten sposób m.in. umilają oni sobie czas przed podjęciem obowiązków zawodowych czy szkolnych.

Dlatego właśnie warto pomyśleć o tym, aby bezprzewodowe słuchawki reklamowe włączyć do puli gadżetów firmowych, które trafią w gust i potrzeby wielu klientów w różnym wieku.

Zamiast więc decydować się na popularne kubki, długopisy, kalendarze czy parasole, sięgnij po słuchawki reklamowe douszne. Te elektroniczne gadżety reklamowe, modne i ultradesignerskie z pewnością zapadną w pamięć Twoich klientów. Masz szansę w ten sposób zbudować wizerunek nowoczesnego i nieszablonowego przedsiębiorcy, który podąża za trendami.

Zakup gadżetów bezprzewodowych będzie także doskonałym pomysłem na nagrodę w najróżniejszych konkursach.

Douszne słuchawki reklamowe z nadrukiem lub logo

Jedną z największych zalet dousznych słuchawek reklamowych jest to, że można je wykorzystać podczas wielu różnych aktywności. W komfortowy sposób dopasowują się do budowy ucha, dzięki czemu mogą być używane w trakcie uprawiania sportów czy podczas spacerowania. Nadają się także do prowadzenia rozmów telefonicznych. Można w nich chodzić, biegać, jeździć na rowerze itp. Przede wszystkim jednak słuchawki reklamowe pozwalają na intymny kontakt z muzyką, taką, jaki każdy lubi. A nie od dziś wiadomo, że jej słuchanie niesie za sobą wiele korzyści:

  • może poprawić koncentrację,

  • pozytywnie wpływać na ogólne samopoczucie, czyli poprawić nastrój,

  • działa relaksacyjnie,

  • pozwala zapomnieć o obowiązkach służbowych.

Praktyczne bezprzewodowe słuchawki douszne świetnie sprawdzają się jako promocyjne gadżety elektroniczne. Dzięki możliwości oznakowania tych produktów własnym logo, z powodzeniem wykorzystasz je w różnych branżach, niekoniecznie związanych z muzyką. Będą stanowić dodatek do innych materiałów promocyjnych lub prezent dla stałych klientów. Doceń ich potencjał w promocji swojej marki i wybierz już dziś nowoczesne i popularne modele z naszego asortymentu!

pixel