• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej

Reklamowe zegary biurkowe

( ilość produktów: 9 )

Zegary biurkowe z logiem, jak i ścienne, są nieodłącznym elementem każdego biura, domu, czy też sklepu. Każdego dnia wiele razy zwracamy uwagę na to, która jest godzina, dlatego też zegar powinien znajdować się w łatwo dostępnym i widocznym miejscu. Jeśli chodzi o zegary biurkowe, idealnie komponują się z firmowymi wnętrzami — są niewielkie, a przy tym bardzo wygodne! Wystarczy jeden rzut okiem, aby sprawdzić godzinę i nie tracić czasu na korzystanie z telefonu lub innych urządzeń z zegarem.

Dostępne w naszej ofercie zegary biurkowe z nadrukiem to coś znacznie więcej — znajdziesz tutaj modele, które jednocześnie są stacją pogodową, ładowarką, a nawet pojemnikiem na długopisy. Lubimy nowoczesne rozwiązania, co z pewnością widać po naszym asortymencie! Wszystkie produkty wykonano z materiałów wysokiej jakości, a znajdujący się w środku mechanizm pozwala odbiorcy cieszyć się sprawnym sprzętem przez naprawdę długi czas.  

Jeśli chodzi o wygląd — wystarczy spojrzeć na różne modele, aby zauważyć, że pasują do każdego wystroju wnętrza. W przypadku, gdy zdecydujesz się, aby zegary biurkowe dla firm podarować swoim pracownikom, przekonasz się, że mogą z nich korzystać zarówno w biurze (posiadając tym samym bardzo praktyczny gadżet na biurko), jak i w domu. Ponadto dla zwolenników naturalnych surowców lub firm szczególnie dbających o środowisko oferujemy także zegary biurkowe wykonane z bambusa, lub tworzywa MDF.

pixel