• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Płaszcze i peleryny przeciwdeszczowe z własnym nadrukiem reklamowym lub logo

( ilość produktów: 45 )

Płaszcze i peleryny przeciwdeszczowe z logo firmy to bardzo dobra propozycja drobnego, acz praktycznego gadżetu. Cieszą się ogromną popularnością zwłaszcza wśród miłośników wypraw górskich, zwiedzania, entuzjastów koncertów, czy też jako podstawowe wyposażenie pracowników pracujących na zewnątrz. Oznakowane firmowe płaszcze przeciwdeszczowe lub peleryny z własnym nadrukiem stanowią dobry podarunek dla współpracowników, kontrahentów, a także gości na targach lub konferencjach. Warto pamiętać również o swoich klientach podczas firmowych wydarzeń lub koncertów plenerowych.

Płaszcze i peleryny przeciwdeszczowe z własnym nadrukiem lub logo - promocja marki nawet w niepogodę!

Dla wielu osób płaszcze i peleryny przeciwdeszczowe reklamowe z logo firmy są uniwersalnym i wielozadaniowym gadżetem — i nic w tym dziwnego! Przydają się w różnych sytuacjach, a zwłaszcza podczas zmiennej pogody, gdy w każdej chwili promienie słoneczne mogą zamienić się w strugi deszczu. W naszym asortymencie znaleźć można również uniwersalne poncho przeciwdeszczowe z logo firmy wykonane z polietylenu, dzięki czemu zachowuje odpowiednią odporność na deszcz. Każdy egzemplarz wyposażony jest w kaptur oraz wygodne zapinanie — zwykle w formie zatrzasków.  

Peleryny i płaszcze przeciwdeszczowe reklamowe zapakowane w kreatywne opakowania!

Szczególnie dużą popularnością cieszą się reklamowe płaszcze przeciwdeszczowe lub poncho przeciwdeszczowe z własnym nadrukiem zapakowane w kompaktową kulkę, które sprawdzą się nawet jako gadżety reklamowe dla biegaczy. Można ją przypiąć do plecaka, kurtki, kluczy, czy też trzymać zawsze ze sobą w kieszeni — zajmuje naprawdę niewiele miejsca, a w wielu sytuacjach może okazać się wybawieniem! Oferowane przez nas wodoodporne ponczo lub płaszcze reklamowe dostępne są w formie jednokolorowych kulek, lub wariantów imitujących wyglądem piłkę nożną (szczególnie te ostatnie sprawdzą się np. jako gadżety reklamowe dla kibiców!). Ciekawy design i praktyczne zastosowanie to świetny sposób na gadżet również dla dzieci i nastolatków.

pixel