• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Plecaki reklamowe z własnym nadrukiem lub logo

( ilość produktów: 654 )

Wygodne, solidne i funkcjonalne — właśnie takie są znajdujące się w naszym asortymencie plecaki reklamowe z logo firmy! Jeśli szukasz dobrego pomysłu na podarunek dla swoich współpracowników lub kontrahentów weź pod uwagę, że tego typu wyposażenie jest naprawdę ciekawą propozycją. Szczególnie że plecak przydaje się zarówno do pracy, szkoły, uczelni, jak i na jakiekolwiek inne wyjazdy. Mogą z niego korzystać dorośli, czy też dzieci — zwłaszcza jeśli wybierzesz model o uniwersalnym kroju i stylu. Co więcej — odpowiednio zaprojektowana przestrzeń wewnątrz plecaka pozwoli na przechowywanie wielu najpotrzebniejszych rzeczy!

  • z14
  • z14

Plecaki reklamowe - idealne gadżety dla branży turystycznej i sportowej!

Solidne plecaki z nadrukiem to gadżety reklamowe z ogromnym potencjałem zwłaszcza w branży turystycznej bądź sportowej, co widać po zadowoleniu wielu klientów. Dla pracowników aktywnie uprawiających aktywność fizyczna z pewnością nieoceniona jest wygoda, którą gwarantują podróżne plecaki z logo firmy. Stojąc przed ich wyborem, należy jednak pamiętać o kilku istotnych czynnikach! Podstawą udanego podarunku jest jego jakość — w innym przypadku Twój odbiorca może po krótkim czasie rzucić produkt w kąt lub w ogóle go nie używać. Ponadto miej na względzie, że aktualna moda ciągle się zmienia. Aby z jak największym prawdopodobieństwem trafić w gusta klienta, zadbaj o nowoczesny i uniwersalny design plecaka reklamowego, który pasuje zarówno do codziennych, jak i nieco sportowych stylizacji.   

Jak wykorzystać plecaki z nadrukiem w kampanii promocyjnej?

Jeśli nie masz pomysłu, w jaki sposób wpleść takie akcesoria reklamowe podróżne jak plecki z logo firmy do swojej kampanii marketingowej możesz skorzystać z dotychczasowych sposobów innych przedsiębiorstw. Często produkty tego typu wykorzystywane są jako nagrody w konkursach lub podarunki dla bliskich współpracowników — tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia! W przypadku kampanii o tak profesjonalnym charakterze możesz mieć pewność, że Twoje gadżety zapadną odbiorcom w pamięć. Dodatkowo pamiętaj, że każdy egzemplarz zostanie oznakowany logotypem Twojej marki lub samą jej nazwą. Dzięki temu rośnie popularność i rozpoznawalność firmy wśród potencjalnych odbiorców!  

Jakie plecaki reklamowe znajdziesz w naszej ofercie?

Oprócz standardowych modeli znajdziesz w naszej ofercie także plecaki reklamowe z własnym nadrukiem dostosowane do przenoszenia w nich laptopa. Dla młodszej grupy odbiorców przygotowaliśmy plecaki reklamowe dostępne w wielu nasyconych kolorach, czy też z dodatkowymi ozdobnymi cekinami. Mamy także coś dla osób żyjących zgodnie z podejściem Eco — mianowicie plecaki reklamowe z logo firmy wykonane z juty, siatki bawełnianej, bawełny klasy premium, a nawet z dodatkiem naturalnego korka! 

pixel