• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Walizki reklamowe z własnym nadrukiem lub firmowym logo

( ilość produktów: 12 )

Podróżowanie nigdy nie było tak proste jak we współczesnych czasach, co z pewnością możemy zauważyć na co dzień. Transport lotniczy w dowolne zakamarki naszego globu, wygodne trasy pociągami czy także krótkie wypady międzymiastowe autobusem. Bez względu na to gdzie się wybieramy, zawsze zabieramy ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy i drobiazgi. Właśnie ze względu na ogromną użyteczność walizki reklamowe z logo firmy są jednym z ciekawszych gadżetów, które mają spory potencjał reklamowy.

W jakich branżach walizki reklamowe sprawdzą się do promowania firmy?

Jeśli masz wątpliwości co do tego, czy na pewno firmowe walizki reklamowe z nadrukiem lub logo są dobrym pomysłem jako podarunek, przemyśl, jaka jest Twoja grupa odbiorców. Tego typu akcesoria są najpopularniejsze przede wszystkim dla firm zajmujących się turystyką, takich jak np. biura podróży, linie lotnicze, czy też przedsiębiorstwa transportowe. W przypadku, gdy szukasz prezentu dla swoich pracowników, takie akcesoria reklamowe podróżne jak walizki reklamowe z własnym nadrukiem mogą być dobrym pomysłem, nawet jeśli Twoja firma zajmuje się czymś zupełnie innym. W końcu każdy z nich również jeździ na wakacje i urlopy!  

Jakie walizki reklamowe znajdziesz na Hellogadzet.pl?

Walizki reklamowe, na których możesz umieścić logo Twojej firmy lub własny nadruk to szeroki wybór spośród modeli zarówno sportowych, jak i nieco bardziej eleganckich. Większość z nich wykonano z twardego tworzywa ABS i materiałów zabezpieczających. W środku znajdują się praktyczne przegródki, kieszenie, schowki, a nawet wysuwana rączka na zewnątrz walizki, aby ułatwić jej transport.  

Dlaczego warto postawić na walizki reklamowe z własnym nadrukiem lub logo firmowym?

Gdy szukasz gadżetu, który jest jednocześnie ekskluzywny i dobrze eksponuje reklamę — walizki reklamowe z własnym nadrukiem to idealny wybór! Są solidnym podarunkiem, który śmiało może służyć obdarowanemu przez kilka następnych lat. Oprócz tradycyjnych modeli znajdziesz tutaj także nieco mniejsze egzemplarze w formie plecaka lub torby ze specjalnie dopasowaną kieszenią na laptopa w najpopularniejszych wymiarach.

pixel