• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Latarka Nebo - firmowe latarki reklamowe z logo lub nadrukiem

( ilość produktów: 32 )

Latarki renomowanej amerykańskiej firmy NEBO świetnie sprawdzają się jako upominki reklamowe. Mogą one być oznakowane według potrzeb zamawiającego różnymi technikami m.in grawerem laserowym. Grawerowane gadżety, takie jak wysokiej klasy latarka Nebo, są doskonałym sposobem na wyróżnienie się, obdarowanie klientów oraz pozostawienie im wartościowej, atrakcyjnej i funkcjonalnej pamiątki.

  • z2

Latarka NEBO — funkcjonalność i doskonała jakość

NEBO jest amerykańską marką należącą do największych na świecie dostawców produktów LED. Wykonane przez nią wodoodporne latarki zaopatrzone zostały w innowacyjną technologię LED COB. Stanowią one połączenie niezwykłego wzornictwa, funkcjonalności i najwyższej jakości. W niektórych ich modelach producent zastosował podwójne źródło zasilania w postaci akumulatora oraz baterii, dzięki czemu latarka NEBO jest przystosowana do ekstremalnych sytuacji. Możliwość przytwierdzenia jej do samochodu lub innej metalowej konstrukcji za pomocą magnesu pozwala na kontynuowanie pracy nawet po zmroku w każdej ekstremalnej, losowej sytuacji.

Latarka NEBO ręczna z możliwością wygrawerowania własnego nadruku lub logo

Latarka NEBO ręczna ma moc 300 lumenów i wyposażona jest w 12-krotny zoom. Zastosowana w urządzeniu technologia COB dodaje mocy emitowanemu przez nie światłu.

Latarkę wykonano z anodowanego aluminium samolotowego świetnie nadającego się pod grawer logo firmy. Możesz wygrawerować na niej własny nadruk, na którym znajdzie się Twój znak firmowy albo inna zaprojektowana przez Ciebie forma graficzna.

Latarki Nebo reklamowe są małe i poręczne, dlatego mieszczą się w nawet w niewielkiej szufladzie czy torebce. Noszone w rękach, nie stanowią dodatkowego obciążenia.

Latarka NEBO kieszonkowa z opcją grawerunku logo lub nadruku

Latarka NEBO Kieszonkowa Columbo™ 150 jest wyposażona w diodę LED o mocy 150 lumenów. Posiada ona 3 tryby świecenia oraz 4-krotny regulowany zoom. Wyposażona została w technologię Easy Touch oraz wodoodporną obudowę z anodyzowanego aluminium lotniczego, która doskonale nadaje się do grawerowania. Dzięki temu możesz zamówić u nas grawer z Twoim logo albo inną formą graficzną wykonaną na obudowie latarki zgodną z potrzebami Twojej firmy.

Latarki NEBO czołowe z możliwością personalizacji za pomocą grawerunku

Dla sportowców idealnym rozwiązaniem może okazać się latarka Nebo czołowa, której źródło światła zamontowane jest na specjalnej gumie zakładanej na nadgarstek lub głowę. Latarka ta posiada światło o mocy 1500 lumenów z systemem Smart Power Control pozwalającym na płynne przechodzenie przez jego różne tryby. Jej wodoodporna obudowa wykonana z anodyzowanego aluminium lotniczego doskonale pozwala się grawerować. Możesz więc zlecić wykonanie na niej graweru z logo albo inną potrzebną Ci formę graficzną.

Sprawdź również naszą sekcję Gadżety elektroniczne.

pixel