• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej

Zakreślacze reklamowe z własnym nadrukiem lub firmowym logo

( ilość produktów: 11 )

Może się wydawać, że zakreślacze reklamowe z nadrukiem logo dla firm to jedynie zbędne gadżety, które przydają się na etapie edukacji lub w naprawdę rzadkich przypadkach. Warto jednak zdawać sobie sprawę, jak wiele korzyści i ułatwienia niosą ze sobą te proste przedmioty, jeśli zostaną odpowiednio wykorzystane! Oferowane przez nas zakreślacze reklamowe z logo firmy zostały przede wszystkim wykonane z tworzyw wysokiej jakości, aby pełniły rolę profesjonalnego podarunku. Z ich pomocą każdy obdarowany może nie tylko skuteczniej organizować swoje codzienne notatki, ale także zaznaczać najważniejsze elementy umów, prezentacji, czy nawet ulotek.

Jakie zakreślacze reklamowe kupisz w sklepie Hellogadzet.pl?

Dostępne w asortymencie zakreślacze reklamowe z własnym nadrukiem to naprawdę szeroki wybór kształtów, wzorów i kolorów lub logo, które stworzą świetny zestaw z piórnikami reklamowymi. Oferujemy klasyczne markery ozdobione logotypem Twojej marki, a także nieco bardziej wymyślne egzemplarze. Mogą to być zakreślacze z karabińczykiem, wielofunkcyjne, w kształcie kwadratu lub gwiazdy z kilkoma kolorami, a także zestawy mini! Każdy z nich pozwala wyraziście podkreślać ważne informacje, a dodatkowo charakteryzują się doskonałym nasyceniem i intensywnością barw.

Zakreślacze reklamowe z logo lub nadrukiem w atrakcyjnej cenie!

Jeśli już wiesz, że zakreślacze reklamowe z logo firmy lub nadrukiem to atrakcyjny podarunek zarówno dla pracowników, studentów jak i uczniów to z pewnością docenisz także ich opłacalność. Niemal wszystkie egzemplarze charakteryzują się atrakcyjną ceną, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę to, jak wiele korzyści mogą przynieść dla kampanii reklamowej. Co najważniejsze — podczas zakupu hurtowych ilości kwota ta staje się jeszcze niższa! Wszystkie nasze gadżety posiadają trwały nadruk wykonany zaawansowaną techniką, dzięki czemu pozostają na produkcie przez naprawdę długi czas.

pixel