• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Zakreślacze reklamowe z własnym nadrukiem lub firmowym logo

( ilość produktów: 17 )

Może się wydawać, że zakreślacze reklamowe z nadrukiem logo dla firm to jedynie zbędne gadżety, które przydają się na etapie edukacji lub w naprawdę rzadkich przypadkach. Warto jednak zdawać sobie sprawę, jak wiele korzyści i ułatwienia niosą ze sobą te proste przedmioty, jeśli zostaną odpowiednio wykorzystane! Oferowane przez nas zakreślacze reklamowe z logo firmy zostały przede wszystkim wykonane z tworzyw wysokiej jakości, aby pełniły rolę profesjonalnego podarunku. Z ich pomocą każdy obdarowany może nie tylko skuteczniej organizować swoje codzienne notatki, ale także zaznaczać najważniejsze elementy umów, prezentacji, czy nawet ulotek.

Jakie zakreślacze reklamowe kupisz w sklepie Hellogadzet.pl?

Dostępne w asortymencie zakreślacze reklamowe z własnym nadrukiem to naprawdę szeroki wybór kształtów, wzorów i kolorów lub logo, które stworzą świetny zestaw z piórnikami reklamowymi. Oferujemy klasyczne markery ozdobione logotypem Twojej marki, a także nieco bardziej wymyślne egzemplarze. Mogą to być zakreślacze z karabińczykiem, wielofunkcyjne, w kształcie kwadratu lub gwiazdy z kilkoma kolorami, a także zestawy mini! Każdy z nich pozwala wyraziście podkreślać ważne informacje, a dodatkowo charakteryzują się doskonałym nasyceniem i intensywnością barw.

Zakreślacze reklamowe z logo lub nadrukiem w atrakcyjnej cenie!

Jeśli już wiesz, że zakreślacze reklamowe z logo firmy lub nadrukiem to atrakcyjny podarunek zarówno dla pracowników, studentów jak i uczniów to z pewnością docenisz także ich opłacalność. Niemal wszystkie egzemplarze charakteryzują się atrakcyjną ceną, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę to, jak wiele korzyści mogą przynieść dla kampanii reklamowej. Co najważniejsze — podczas zakupu hurtowych ilości kwota ta staje się jeszcze niższa! Wszystkie nasze gadżety na biurko posiadają trwały nadruk wykonany zaawansowaną techniką, dzięki czemu pozostają na produkcie przez naprawdę długi czas.

pixel