• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Ceramiczne kubki dla firm z możliwością personalizacji

( ilość produktów: 161 )

Designerskie kubki ceramiczne z możliwością personalizacji to doskonały pomysł na obdarowanie swoich klientów, pracowników, a nawet najważniejszych kontrahentów! Możliwość oznakowania logotypem Twojej marki sprawia, że produkty zyskują profesjonalny wydźwięk, a przy tym są gadżetem niezwykle praktycznym. To od Ciebie zależy jaki rodzaj i umiejscowienie logotypu wykonamy – czasami warto postawić na kreatywne pomysły, gdzie nadruk znajduje się nawet wewnątrz kubka!

  • z6

Uniwersalne kubki ceramiczne z personalizacją do promocji Twojej firmy

Jednym z najważniejszych aspektów decydujących o popularności produktów zgromadzonych w tej kategorii jest ich użyteczność. Każdy lubi przecież wypić łyk ulubionej kawy czy herbaty z wygodnego, estetycznego i opatrzonego atrakcyjnym, własnym nadrukiem kubka. Funkcjonalność sprawia, że są to wykorzystywane na co dzień gadżety, dlatego zapewniają częsty kontakt z logo czy sloganem firmy. Doskonale prezentują się w przestrzeniach zarówno wewnętrznych, do których dostęp mają tylko pracownicy, jak i w miejscach, gdzie spotykają się z potencjalnymi klientami, np. w biurach obsługi.

Kubki ceramiczne - skuteczna pomoc w budowaniu pozytywnego wizerunku marki

Dostępne w naszej ofercie ceramiczne kubki promocyjne z personalizacją, np. w formie logo, świetnie nadają się także podczas wszelkiego rodzaju imprez i wydarzeń, jak chociażby branżowe targi, konferencje i akcje promocyjne. Stanowią jedną z części identyfikacji marki i razem z pozostałymi jej elementami budują pożądany wizerunek przedsiębiorstwa, usługi, produktu czy instytucji. Świadczą o profesjonalnym podejściu do kwestii marketingowych, a dzięki najwyższej jakości wykonania przykuwają wzrok. Kubki z własnym nadrukiem bądź logo to efektywne gadżety, które doskonale nadają się też na oryginalny prezent, np. w ramach różnego rodzaju konkursów dla klientów.

Dlaczego warto postawić na kubki ceramiczne firmowe od Hellogadzet.pl?

Dostępne w naszej ofercie kubki ceramiczne promocyjne dla firm i biznesów to z pewnością uniwersalny gadżet – mogą figurować jako minimalistyczne wyposażenie kuchni biurowej lub ekstrawaganckie zestawy dla najważniejszych współpracowników. Ponadto jakość wykonania sprawia, że doskonale nadają się do napojów w każdej temperaturze. Wykorzystanie wysokiej klasy ceramiki gwarantuje bardzo długą trwałość kubków, a także utrzymywanie się logotypu Twojej marki. Jakość produkcji i zastosowanych w jej ramach technologii oraz materiałów sprawia, że wszystkie naniesione na nich nadruki, np. w formie logo, są wyjątkowo wytrzymałe i przez lata zachowują swoje pierwotne właściwości.

W jakich branżach personalizowane kubki ceramiczne sprawdzą się najlepiej?

Estetyczne kubki ceramiczne z wysokiej jakości znakowaniem to idealny element promocji firmy podczas spotkań biznesowych, eventów, targów, czy też szkoleń wewnętrznych lub zewnętrznych. Jednakowo dobrze pasują do branży medycznej, finansowej, nieruchomościowej, jak i motoryzacyjnej lub turystycznej. Nasze ceramiczne kubki bez problemu można myć w zmywarce, co z pewnością zwiększa ich atrakcyjność w oczach przyszłych użytkowników. Dla specjalnych klientów polecamy stworzenie zestawu składającego się z kilku kubków oznakowanych własnym nadrukiem, np. logo firmy – umieszczone w designerskim pudełku z pewnością zwrócą na siebie uwagę odbiorcy i zapadną mu głęboko w pamięć.

Oferujemy szeroki wybór rozmaitych form, kolorów, pojemności i typów produktów w bardzo różnych cenach, co daje Ci pewność, że znajdziesz u nas odpowiednie egzemplarze. Proponujemy tanie, najprostsze, ale wciąż eleganckie kubki ceramiczne z uchwytem lub bez. Dostępne są wysokie i pojemne oraz filigranowe wersje, idealne np. do popołudniowej kawy. Wszystkie prezentują najwyższą jakość i ładnie wyglądają. Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat asortymentu, odpowiemy na nie telefonicznie pod numerem +48 733 309 933 lub e-mailowo pod adresem sklep@hellogadzet.pl.

pixel