• Darmowa dostawa
 • Profesjonalne doradztwo
 • Darmowe wizualizacje
 • Płać mniej, zamawiając więcej
 • Україномовний сервіс

Długopisy reklamowe z nadrukiem, logo, ze znakowaniem

( ilość produktów: 2124 )

Pomimo istnienia elektronicznych notatników w komputerach i smartfonach tradycyjne długopisy ciągle cieszą się popularnością. Jest to wygodny gadżet, który przydaje się zarówno w domu, jak i w biurze czy na uczelni. Długopisy reklamowe mogą stać się na przykład doskonałym dodatkiem do nagrody wygranej w konkursie, prezentem dokładanym do zamówienia lub wręczanym gościom podczas spotkania tematycznego. Taka forma upominku sprawdzi się również na targach, eventach czy konferencjach.

 • z43
 • z43

Długopisy reklamowe, jako doskonały sposób na promocję marki lub firmy

Konsumenci chętniej wybierają te usługi lub produkty, które są im znane. Dlatego też długopis z logo Twojej firmy może budzić pozytywne skojarzenia z marką i wpływać na stosunek do niej. Taki gadżet spersonalizowany i zaopatrzony w logotyp będzie pełnić funkcję reprezentanta firmy i odpowiednio nastawiać do niej potencjalnych klientów. Identyfikacja wizualna marki spowoduje wówczas, że Twoja działalność będzie przy każdej okazji dobrze kojarzona.

Dla przykładu, długopisy papierowe powstałe z materiałów z recyklingu wzbudzają szereg pozytywnych skojarzeń związanych z proekologicznym nastawieniem i odpowiedzialnością za środowisko naturalne. Powoduje to, że rzutują na pozytywne postrzeganie firmy, która używa ich jako upominków.

Nadruk na długopisach nie jest odczuwany jako narzucanie produktów danej marki, jednakże uświadamia, że taka marka istnieje. Przydatny długopis z nadrukowanym logo sprawi, że klient zapamięta właśnie tę firmę, która mu go wręczyła.

Długopisy z nadrukiem na konferencje, targi, eventy

Wśród gadżetów reklamowych na targi czy eventy jednymi z najprostszych i najbardziej spełniających swoje zadanie są ołówki i długopisy z logo. Stają się one potrzebne w sytuacjach konieczności szybkiego zanotowania jakiejś informacji, więc każdy chętnie weźmie je „na wszelki wypadek”. Z czasem narzędzia piśmiennicze przechodzą z rąk do rąk, rozpowszechniając identyfikację marki w świadomości klientów.

Długopisy z nadrukiem mogą okazać się przydatne na różnego rodzaju sympozja i konferencje. Jeśli dołączysz je do teczek z materiałami albo do notatników wręczanych uczestnikom, będą się kojarzyć z marką, firmą lub produktem.

W jakim miejscu najlepiej umieścić firmowy nadruk na długopisie reklamowym?

Wybór odpowiedniego miejsca na firmowe logo jest kluczowym elementem skutecznej strategii marketingowej. Jeśli chodzi o długopisy z nadrukiem to najpopularniejszym i najczęściej wybieranym miejscem dla umieszczenia logotypu firmy lub innego rodzaju personalizacji jest korpus długopisu. Jest to spowodowane tym, że korpus oferuje wystarczająco dużą powierzchnię, która jest zawsze widoczna podczas użytkowania długopisu, co zwiększa eksponowanie marki.

Jednak możliwości personalizacji nie kończą się na korpusie. Inne opcje obejmują:

 • Klip długopisu: idealny dla subtelnych, ale widocznych logotypów. Umieszczenie logo na klipie sprawia, że jest ono zauważalne, nawet gdy reklamowe długopisy leżą na biurku.
 • Górna część długopisu: może być wykorzystana do umieszczenia dodatkowych informacji, takich jak adres strony internetowej firmy lub numer telefonu.
 • Dolna część korpusu: doskonała dla dłuższych wiadomości reklamowych, które mogą być czytelne podczas trzymania długopisu w ręce.

Długopisy reklamowe to nie tylko praktyczny przedmiot codziennego użytku, ale również potężne narzędzie marketingowe. Oferują trwałą wartość reklamową, gdyż są używane przez odbiorców na co dzień, przypominając im o Twojej marce. Długopisy firmowe z indywidualnym nadrukiem stanowią doskonałą inwestycję w budowanie świadomości marki.

Jakie długopisy reklamowe są dostępne na Hellogadzet.pl?

Sklep internetowy Hellogadzet.pl posiada szeroki asortyment długopisów reklamowych wykonanych wyłącznie z solidnych i wytrzymałych materiałów. W naszej ofercie znajdziesz:

 • Długopisy drewniane,
 • Długopisy ekologiczne,
 • Długopisy metalowe,
 • Długopisy plastikowe,
 • Pióra i rolery,
 • Touch peny,
 • Zestawy długopisów,
 • Długopisy żelowe,
 • Długopisy z kablem USB.

W jakich branżach sprawdzą się długopisy reklamowe?

Długopisy firmowe można stosować w zasadzie z każdej branży. Drewniane długopisy mogą rozdawać firmy związane z ekologią lub te, które pragną być postrzegane jako przyjazne środowisku. Z kolei w branżach bardziej technicznych można używać modeli z latarką czy przenośną pamięcią. Istnieje jednak kilka branż w których gadżety reklamowe, a więc również długopisy, mają szczególne znaczenie. Należą do nich:

 • Branża farmaceutyczna
  Tu gadżety reklamowe wykorzystywane przede wszystkim przez przedstawicieli medycznych, którzy po zakończeniu przedstawiania oferty mogą wręczać efektowne prezenty.
 • Branża medyczna
  Konkurencja na rynku gabinetów stomatologicznych, lekarskich czy klinik chirurgii plastycznej jest ogromna. Drobny upominek w postaci długopisu z logo może zachęcić pacjentów do korzystania z usług konkretnej firmy.
 • Branża budowlana
  Długopisy świetnie mogą sprawdzić się w hurtowniach, gdzie klienci mają do wyboru mnóstwo różnych rozwiązań konkurencyjnych przedsiębiorstw. Pomysłowe, długopisy firmowe mogą pozytywnie wpływać na decyzje konsumenckie.
 • Branża reklamowa
  Oryginalny długopis z logiem agencji reklamowej może wskazywać na niecodzienne pomysły, jakie firma wykorzystuje do swoich usług.
 • Branża informatyczna
  Długopis ze specjalną końcówką Touch umożliwia obsługę ekranów dotykowych w telefonach i tabletach, można więc mieć go ciągle przy sobie, a ozdobiony logiem będzie przypominał o ofiarodawcy.
 • Branża edukacyjna
  Długopis to narzędzie nieodzowne dla uczniów i studentów. Zaopatrzony w logo uczelni czy szkoły i rozdawany na targach edukacyjnych może być przedmiotem, który używany później będzie budził pozytywne skojarzenia z placówką.
 • Branża finansowa
  Zarówno banki, jak i firmy ubezpieczeniowe czy fundusze inwestycyjne chętnie wyróżniać się będą, wręczając swoim klientom drobne upominki w postaci długopisów z nadrukiem wykorzystywanych do podpisania umów czy transakcji.

Warto wiedzieć, że dużą grupą podmiotów używających gadżetów reklamowych takich jak właśnie długopisy z nadrukiem są również organizacje rządowe i pozarządowe. Taki rodzaj reklamy służy wzmocnieniu świadomości społecznej na temat prowadzonych programów oraz zachęca do wsparcia.

Czym się kierować, wybierając długopisy z nadrukiem dla swojej firmy?

Długopis reklamowy ma za zadanie z przypominać klientowi o marce, dlatego tak ważne jest, aby zamawiane materiały promocyjne były dobrej jakości. Długopis, który psuje się lub wypisuje natychmiast po otrzymaniu wzbudzi irytację, co przełożyć się może na stosunek do rozdającej go firmy. Dlatego zamawiając go, powinniśmy zwrócić uwagę na:

 • Jakość wykonania,
 • Wygląd oraz projekt dopasowany do firmy i docelowych klientów, (Inne bowiem długopisy zamówisz bowiem jeśli klientami są dzieci, a inne dla partnerów biznesowych z sektora finansowego.)
 • Wykorzystanie powierzchni reklamowej długopisu.

Przykuwający wzrok kolor długopisu z nadrukiem oraz wyraźna czcionka sprawi, że zostanie on zauważony. Jednak nie przesadzaj z ilością umieszczanych na nim informacji, wystarczy logo lub nazwa firmy czy adres kontaktowy. Niekiedy sprawdzają się też ą długopisy z intrygującym, chwytliwym hasłem reklamowym.

Długopisy reklamowe — najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest minimalny nakład zamówienia długopisów z nadrukiem?

W stosunku do klientów staramy się nie stawiać utrudniających współpracę ograniczeń, jednakże sensowne minimum przy zamawianiu długopisów reklamowych to 100 sztuk.

Jakie techniki nadruku można stosować na długopisach reklamowych?

Na długopisach reklamowych możemy stosować różnorodne techniki nadruku w zależności od obudowy długopisu i preferencji klienta. Do wyboru są: sitodruk, tampodruk i druk cyfrowy.

Jak długo trwa realizacja zamówienia na długopisy z nadrukiem?

Przy zamówieniu długopisów z nadrukiem długość realizacji zamówienia może potrwać do 2 tygodni.

Czy można zamówić długopisy reklamowe z indywidualnym projektem nadruku?

Tak realizujemy również zamówienia na długopisy reklamowe z indywidualnym projektem nadruku.

pixel