• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej

Wizytowniki reklamowe z własnym nadrukiem

( ilość produktów: 6 )

Zależy Ci na podkreśleniu profesjonalizmu swojej marki i pokazaniu, że doskonale wiesz, jak się reklamować? W takim wypadku wizytowniki z logiem firmy są obowiązkowym wyposażeniem podczas spotkań z Klientami, kontrahentami, na konferencjach, a nawet szkoleniach! Największe wrażenie na odbiorcach z pewnością zrobi elegancki wizytownik z nadrukiem, który w swoim wnętrzu skrywa równie stylowe wizytówki. W Hello Gadżet na równi traktujemy estetykę z funkcjonalnością — nasze wizytowniki są tego doskonałym przykładem.

Skórzane, metalowe… a może korkowe?  

Większość produktów z kategorii wizytowników charakteryzuje się poręczną wielkością, co sprawia, że idealnie mieszczą się w kieszeni marynarki lub spodni. Stawiając na tak solidne zabezpieczenie, masz gwarancję, że Twoje wizytówki nie zostaną zagięte lub niefortunnie uszkodzone. Wielu Klientów wybiera wizytowniki dla firm jako praktyczny, a przy tym dosyć tani gadżet.  

Starannie wykonane wizytowniki oferujemy w wariantach metalowych — z ciekawymi zdobieniami — i skórzanych, które cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Jeśli prowadzisz działalność związaną z dbaniem o środowisko lub chcesz pokazać swoim odbiorcom, że liczysz się z ekologią, wybierz wizytowniki z logiem wykonane z korka. Naturalny surowiec nadaje im niepowtarzalnego charakteru, a do tego jest bardzo stylowy i elegancki. Zwróć uwagę, że wizytowniki hurtowo mają lepszą cenę, niż standardowo!

pixel