• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Torby reklamowe podróżne z własnym nadrukiem, firmowym logo

( ilość produktów: 25 )

Szukając sprawdzonego i skutecznego podarunku dla swoich odbiorców z pewnością zależy Ci na takim gadżecie, który nie zostanie rzucony w kąt po kilku dniach. Właśnie takie są torby podróżne z logo firmy — dzięki swojej funkcjonalności przydają się na co dzień i nie tylko. Reklamowe torby podróżne dużą popularnością cieszą się wśród pracowników, którzy często jeżdżą na spotkania biznesowe, wyjazdy lub po prostu podczas weekendowych wypadów. Aby ułatwić przenoszenie czasami dosyć ciężkiego bagażu, każda torba podróżna reklamowa wyposażona jest w uchwyty lub ewentualnie wyciągane rączki.

Funkcjonalne torby podróżne reklamowe na Hellogadzet.pl - zróżnicowane modele i kroje

Dostępne w naszej ofercie reklamowe torby podróżne z logo są idealnym miejscem do przechowywania niezbędnego wyposażenia, takiego jak ubrania, buty, ręczniki, kosmetyczki, czy nawet dokumenty i notesy. Szeroki wybór rozmiarów i kształtów pozwala dopasować dany model do potrzeb klienta. Co istotne — oferujemy także torby z nadrukiem podróżne na kółkach ze specjalnymi przegrodami na laptopa. Każdy model posiada dużą powierzchnię użytkową na rzeczy, a oprócz tego dodatkowe kieszonki na podręczne drobiazgi.

Dlaczego warto zainwestować w torby podróżne reklamowe?

Coraz więcej osób odnajduje w sobie pasję do podróżowania czy zwiedzania nowych miejsc. Aby zapewnić odbiorcom praktyczny podarunek, który charakteryzuje się dodatkowo wysoką klasą wykonania, warto postawić na reklamowe torby podróżne z własnym nadrukiem. Ponadto torby podróżne reklamowe oznakowane logo Twojej firmy lub samą jej nazwą pełnią dodatkowo funkcję promocyjną wśród potencjalnie nowych klientów!

W jakich branżach sprawdzą się reklamowe torby podróżne jako element skutecznej strategii marketingowej?

Niezależnie od rodzaju branży torby podróżne reklamowe mogą być doskonałym, uniwersalnym gadżetem promocyjnym. Sprawdzą się one bowiem do reklamy Twojej działalności wśród bardzo różnych grup osób. Każdy rodzaj biznesu powodować może konieczność częstych podróży, a więc wymagać przechowywania rzeczy niezbędnych do zabrania. Wiele osób podróżuje również prywatnie. Dlatego też reklamowa torba podróżna z logo może okazać się bardzo potrzebna i przemieszczającym się osobom zarówno w samochodzie, jak i w pociągu, autobusie, czy na lotnisku.

Z tego właśnie powodu torby podróżne reklamowe warto podarować klientom i kontrahentom na wszelkich spotkaniach, targach, wystawach, czy konferencjach. Wartościowy i przydatny prezent z pewnością spowoduje, że zyskasz uznanie w oczach obdarowanych, a Twoje logo umieszczone na wręczonym im gadżecie reklamowym będzie stale widoczne. Takie praktyczne upominki jak torby podróżne z nadrukiem są chętnie wykorzystywane podczas wszelkich wyjazdów, stąd umieszczone na nich logo Twojej firmy będzie regularnie eksponowane na peronach, stacjach benzynowych, lotniskach czy hotelach, co sprawi, że docierać będzie ono do szerokiego grona odbiorców.

Na co warto zwracać uwagę, wybierając torbę podróżną z nadrukiem?

Dobrej jakości reklamowa torba podróżna powinna być uszyta z materiału odpornego na zabrudzenia i odbarwienia, który nie ulega rozciąganiu. Nie bez znaczenia jest również jej wielkość, warto bowiem zamawiać reklamowe torby podróżne, których rozmiar pozwala im stać się bagażem podręcznym do samolotu. Istotną kwestią jest również rozmieszczenie kieszeni, duża ich ilość ułatwia pakowanie. Dobrze też, aby torby podróżne z logo wyposażone zostały w specjalne kieszenie na dokumenty i przegrodę na laptopa oraz posiadały wyciągane rączki. Równie przydatny może okazać się w nich dodatkowy, długi pasek, dzięki któremu można je wygodnie nosić na ramieniu, co pozwala mieć wolne ręce. Elegancka torba weekendowa może posiadać też oddzielną przegrodę na garnitur.

Najważniejsze jednak, na co trzeba zwrócić uwagę, to odpowiednie oznakowanie zamówionej torby podróżnej. Znak graficzny kojarzący się z Twoją firma, nazwa czy adres muszą być widoczne i przyciągać wzrok.

Torby podróżne reklamowe — najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest minimalny nakład zamówienia na torby podróżne z nadrukiem?

W sklepie Hellogadzet.pl przy zamawianiu toreb podróżnych reklamowych nie ma dolnego limitu określającego wielkość zamówienia.

Jakie techniki nadruku można stosować na torbach podróżnych reklamowych?

Do wykonywania nadruku na torbach reklamowych podróżnych stosujemy techniki sitodruku oraz termotransferu.

Jak długo trwa realizacja zamówienia na torby podróżne z logo?

Realizacja zamówienia na torby podróżne z logo trwa od 7 do10 dni.

Z jakich materiałów są wykonane nasze reklamowe torby podróżne?

Reklamowe torby podróżne wykonujemy z takich materiałów jak poliester czy nylon.

pixel