• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Reklamowe fartuchy i rękawice kuchenne

( ilość produktów: 138 )

Pracownicy firmy cateringowej mogą reprezentować markę nie tylko swoją postawą, ale także ubiorem. Umożliwią im to artykuły reklamowe w postaci fartuchów z logo, które znajdziesz w hellogadżet.pl. Uczestnicy obsługiwanego przez Twój personel firmowego eventu lub innego wydarzenia na pewno zapamiętają dzięki temu nazwę prowadzonego przez Ciebie przedsiębiorstwa. Jeśli prowadzisz lokal z branży gastronomicznej lub chcesz wręczyć pracownikom nieszablonowy upominek, sprawdź proponowane przez nas fasony i wybierz najlepsze gadżety reklamowe dla swojej firmy!

  • z3

Fartuchy i rękawice kuchenne z nadrukiem Twojego logotypu

Fartuchy i rękawice kuchenne z nadrukiem pewnie nie są pierwszym gadżetem, który przychodzi Ci do głowy, gdy myślisz o reklamowaniu swojej marki. Wbrew pozorom tego typu gifty oferują naprawdę wiele możliwości, jeśli chodzi o ekspozycję logotypu firmy w dowolnym miejscu. Dostępne u nas egzemplarze charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu mamy pewność, że idealnie sprawdzą się zarówno w rękach profesjonalistów, jak i amatorów gotowania lub pieczenia.

Fartuchy i rękawice kuchenne z logo dla żądnych przygód

O tym, jak szerokie będzie zastosowanie gadżetów, decyduje głównie ich grupa odbiorców – w tym przypadku fartuchy i rękawice kuchenne dla firm mogą się okazać świetnym podarunkiem zwłaszcza dla restauracji zaczynających działalność, pracowników branży gastronomicznej i szefów kuchni! Nic nie cieszy bardziej niż praktyczny i solidnie wykonany fartuch. Stawiając na funkcjonalne przedmioty, możesz mieć pewność, że logotyp Twojej firmy będzie się bardzo dobrze prezentował na profesjonalnym fartuchu codziennego użytku.

Niezbędne akcesoria w każdej kuchni? Fartuchy i rękawice kuchenne z logo!

Akcesoria kuchenne są o tyle uniwersalną kategorią, że wszelkie gadżety z nimi związane ucieszą także Twoich pracowników. Schludne fartuchy z nadrukiem to dla wielu osób obowiązkowe wyposażenie kuchni, a wygodne i bezpieczne rękawice z pewnością przydadzą się w trakcie gotowania. Warto dodatkowo podkreślić, że oferujemy gadżety kuchenne w atrakcyjnej i przystępnej cenie – ponadto, jeśli zakupisz fartuchy i rękawice kuchenne hurtowo, możesz mieć pewność, że ich cena będzie jeszcze lepsza!

pixel