• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Słoiki

( ilość produktów: 9 )

Funkcjonalnie i efektownie zaprojektowane słoiki reklamowe do picia ze słomką, to doskonały i modny gadżet, na którym można promować swoje usługi czy produkty poprzez umieszczenie na nich znaków towarowych bądź logo firmy. Słoiki zaopatrzone w firmową grafikę lub hasło reklamowe mogą stać się doskonałym pomysłem na upominek, który będzie chętnie wykorzystywany na co dzień.

Słoiki reklamowe do picia — dlaczego warto w nie zainwestować?

Słoiki reklamowe do picia to produkt, który cieszy się coraz większą popularnością, szczególnie w ciepłe i upalne dni. Latem chętnie sięgamy bowiem po różnego rodzaju butelki, czy bidony, aby napełnione ulubionym napojem mogły towarzyszyć podczas spacerów czy wycieczek.

Słoiki ze słomką, posiadającą element zapobiegający jej wypadnięciu, to wygodne naczynie przeznaczone do picia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ponadto osy i pszczoły krążące latem nad słodkimi napojami to niezbyt przyjemny element weekendowych wieczorów, dlatego słoik chroniący napoje przed owadami z pewnością powinien znaleźć się na stole podczas biwaku czy pikniku.

Słoiki reklamowe z nadrukiem są ekologiczne, wielokrotnego użytku, a także chronią środowisko, zmniejszając zużycie plastiku. Mogą posiadać praktyczne wieczko i kolorową słomkę oraz wygodny, dopasowujący się do ręki uchwyt. Na słoikach można dowolnie umieścić logo firmy i na pewno wzbudzą one zainteresowanie potencjalnych klientów oraz kontrahentów, dlatego też znakomicie sprawdzają się w charakterze nośnika reklamowego.

W których branżach słoiki reklamowe do picia sprawdzą się najlepiej?

Słoiki reklamowe z logo są często wykorzystywane na piknikach i plenerowych imprezach. Mogą się one sprawdzić zarówno w branży gastronomicznej, eventowej, jak i w branżach dedykowanych dzieciom, a także służyć jako akcesoria dla sportowców lub wyposażenie turystyczne. Można także rozdawać je klientom na wszelkich firmowych spotkaniach i imprezach. W tym ostatnim wypadku sprawdzą się dla przedstawicieli każdej branży, która organizuje tego typu wydarzenia.

Słoiki reklamowe do picia — najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy muszę wybrać konkretną liczbę słoików reklamowych do picia, aby złożyć zamówienie?

Przy zamówieniu słoików reklamowych nie ma dolnego limitu ilości słoików.

Jakie techniki znakowania sprawdzą się najlepiej na reklamowych słoikach do picia?

Na słoikach do picia nadruki wykonujemy za pomocą takich technik jak tampodruk czy grawer.

Ile trwa realizacja zamówienia na słoiki reklamowe do picia?

Realizacja zamówienia na słoiki reklamowe do picia trwa od 7 do 10 dni.

pixel