• Darmowa dostawa
 • Profesjonalne doradztwo
 • Darmowe wizualizacje
 • Płać mniej, zamawiając więcej
 • Україномовний сервіс

Torby z nadrukiem reklamowe, z logo

( ilość produktów: 847 )

Wybierając przedmioty promocyjne z logo firmy, warto rozważyć zamówienie specjalnie spersonalizowanych toreb reklamowych. Są one świetnym rozwiązaniem marketingowym z uwagi na niski koszt produkcji i estetyczny wygląd. Torby z nadrukiem to niedrogi i skuteczny sposób na budowanie świadomości marki, ocieplanie wizerunku i docieranie z przekazem reklamowym.

 • z29
 • z29

Torby z nadrukiem — doskonały sposób na promocję Twojej marki lub firmy!

Istnieje wiele rodzajów toreb reklamowych. Jedna z ciekawych propozycji to torby polipropylenowe. Są one w pełni zdatne do recyklingu oraz ekologiczne. Natomiast torby poliestrowe stanowią doskonały wybór na nośnik reklamy ze względu na ich trwałość, a torby papierowe ceni się za lekkość i ekonomiczność.

Istnieje również możliwość wykonywania nadruków na bardziej ekskluzywnych podarunkach: torbach na laptopy, torbach termicznych, torbach turystycznych, walizkach, czy plecakach.

Torby z nadrukiem się stają idealnym nośnikiem reklamowym również ze względu na sporą powierzchnię, na której może zawrzeć dużo informacji, a przez to dotrzeć do klientów i przypomnieć im o swojej marce. Ponadto atrakcyjna torba reklamowa to produkt wielokrotnego użytku, a więc przyjazny środowisku.

Podarunki wykonane z materiałów ekologicznych mogą pomóc w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy poprzez podkreślenie dbałości przedsiębiorstwa o naszą planetę.

Jakie torby z nadrukiem znajdziesz w ofercie Hellogadzet.pl?

W naszym sklepie Hellogadzet.pl oferujemy wiele rodzajów atrakcyjnych i praktycznych toreb reklamowych. Posiadamy torby materiałowe bawełniane, torby foliowe oraz torby papierowe. W swoim asortymencie mamy również reklamowe torby termiczne z nadrukiem. Jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcemy utrzymać określoną temperaturę produktów spożywczych czy napojów. Ponadto mamy w ofercie wiele typów gadżetów turystycznych w formie toreb i opakowań. Należą do nich torby na laptopy, torby na ramię, walizki, worki sportowe, torby prezentowe, plecaki, a nawet pokrowce na garnitury.

W jakich branżach torby reklamowe z nadrukiem sprawdzą się jako narzędzie marketingowe?

Torby z logo to niezwykle uniwersalny rodzaj gadżetu reklamowego, który sprawdza się praktycznie we wszystkich branżach. Torba może przydać się każdemu, gdyż w zasadzie każda z firm ma do zapakowania jakieś materiały reklamowe, dokumenty, czy też artykuły biurowe. Jednakże wszelkie gadżety reklamowe, w tym torby, są szczególnie niezbędne wszędzie tam, gdzie panuje duża konkurencja. Dlatego też torby z własnym nadrukiem wyjątkowo sprawdzą się w branżach takich jak:

 • Farmaceutyczna
  Gadżety reklamowe wykorzystują głównie przedstawicieli medyczni , którzy wręczają lekarzom i aptekarzom efektowne prezenty właśnie w torbach.
 • Medyczna
  Torba reklamowa z logo może służyć do przekazywania potencjalnym pacjentom materiałów z informacjami o przeprowadzanych zabiegach.
 • Budowlana
  W hurtowniach, gdzie można zakupić produkty wielu konkurencyjnych firm, lżejsze produkty zapakowane w torby firmowe mogą wpływać silnie na identyfikację marki.
 • Reklamowa
  Ciekawe i oryginalne torby wykorzystywane przez agencje reklamowe mogą być dowodem na kreatywność firmy.
 • Eventowa
  Materiały promocyjne i podarunki rozprowadzane wśród gości zaproszonych na wydarzenie mogą być w estetyczny sposób zapakowane w torbę firmową.
 • Edukacyjna
  Duża ilość materiałów informacyjnych przekazywanych przez prywatne szkoły i uczelnie musi być estetycznie i w wygodny sposób zapakowana. Torby reklamowe doskonale spełniają tę funkcję.
 • Turystyczna
  Foldery i prospekty zapakowane w atrakcyjną torbę z logiem to świetny sposób, aby przekazać materiały promocyjne potencjalnym klientom.
 • Informatyczna
  Jako podarunki z wyższej półki, doskonale sprawdzą się w branży IT torby i plecaki na laptopy.

Torby z własnym nadrukiem mogą również przydać się firmom, które zajmują się prowadzeniem sieci sklepów spożywczych, a papierowe torby z logo, to nieodzowna wizytówka firm cateringowych niezbędna do dostarczania posiłków. W tej branży sprawdzają się również szczególnie wszelkie torby termiczne.

Reklamowe torby z własnym nadrukiem na konferencje i eventy

Torby z nadrukiem reklamowe to doskonałe opakowanie dla materiałów szkoleniowych podczas sympozjum lub konferencji czy dla pakietu informacyjnego dla inwestorów. Mogą być także elementem pakietu powitalnego dla gości na targach. Torba reklamowa doskonale sprawdzi się też jako podarunek dla partnera biznesowego lub opakowanie dla materiałów promocyjnych rozdawanych na wydarzeniach branżowych. Torba to doskonały i praktyczny upominek dla potencjalnego klienta, współpracownika, czy kontrahenta.

Dlaczego warto zamówić torby z logo w naszym sklepie?

W ofercie sklepu Hellogadzet.pl posiadamy wiele rodzajów wysokiej jakości toreb. Nasze torby materiałowe wykonywane są z bawełny z recyclingu, a torby termiczne są produktami o wysokiej jakości i niezwykłej trwałości. Posiadamy również w swojej ofercie wiele toreb z wyższej półki przeznaczonych dla szczególnych klientów lub kontrahentów takich jak: torby na laptopy, torby na ramię, walizki, worki sportowe, czy plecaki. Wykonujemy trwałe i efektowne znakowanie toreb reklamowych, stosując różnego rodzaju nadruki za pomocą wielu nowoczesnych technik.

Torby z nadrukiem w zestawie powitalnym dla nowych pracowników

Torba z nadrukiem doskonale nadaje się również do wręczania jej pracownikom. Może być ona wykorzystywana w charakterze upominku motywacyjnego zachęcającego do pracy lub jako forma podziękowania. Torby reklamowe mogą też być wykorzystywane do tzw. starterpacków, czyli zestawów powitalnych w których można umieścić ciekawe gadżety reklamowe z logo firmy takie jak czapeczki, długopisy czy drobne gadżety elektroniczne. Firmowy podarunek może mieć wpływ na większą lojalność pracowników wobec marki, co sprawi, że będą oni z chęcią korzystać z tych produktów i robić przedsiębiorstwu dodatkową reklamę.

Torby z nadrukiem — najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaka jest minimalna wielkość zamówienia na torby z nadrukiem?

W przypadku toreb z nadrukiem nie stosujemy limitów i nie wymagamy zamówienia konkretnej ilości produktów.

Jakie techniki znakowania toreb wykorzystujemy?

Do znakowania toreb wykorzystujemy techniki takie jak: sitodruk i termotransfer.

Jaki jest przeciętny czas realizacji zamówienia na torby z nadrukiem?

Realizacja zamówienia na torby reklamowe trwa do 2 tygodni.

pixel