• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Krokomierze reklamowe z własnym logo lub nadrukiem firmowym

( ilość produktów: 2 )

Krokomierze reklamowe z logo to nowoczesne urządzenia, które pozwalają wygodnie liczyć ilość kroków, przebyty dystans, a także zależnie od tego, jaki jest to model — ilość spalonych kalorii. Innowacyjny gadżet z zaawansowanymi funkcjami doskonale usprawnia treningu zarówno sportowców, biegaczy, jak i osób nietrenujących sportów zawodowo. Krokomierze mogą być świetnym kompanem do codziennych spacerów, co z pewnością doceni każdy bez względu na to, jaka jest jego kondycja. Jeśli chcesz podarować swoim odbiorcom wartościowy gadżet — krokomierze z nadrukiem są do tego idealne!

Krokomierze reklamowe z logo lub nadrukiem od Hellogadzet.pl!

W przypadku gdy zależy Ci na podkreśleniu charakteru swojej firmy lub działalności, którą promujesz postaw na gadżety elektroniczne bezpośrednio z tym związane. Krokomierze reklamowe z logo będą idealnym środkiem, aby pokazać, że liczy się dla Ciebie zdrowy tryb życia, a gadżety ułatwiające aktywność fizyczną są do tego świetnym dodatkiem. Ponadto zgrabnie umieszczone logo na powierzchni urządzenia Ci w reklamowaniu swojej marki zarówno wśród aktualnych odbiorców, jak i nowych potencjalnych klientów.

Czym charakteryzują się nasze krokomierze reklamowe?

Dostępne w ofercie krokomierze z logo firmy wykonane zostały z solidnych tworzyw, dzięki czemu mamy pewność, że posłużą przez dłuższy czas. Nasi klienci mają do wyboru kilka uniwersalnych modeli o designerskim charakterze — a największą popularnością cieszą się estetyczne krokomierze z nadrukiem w formie opaski przyjaznej dla skóry, które sprawdzą się także jako gadżety dla biegaczy reklamowe np. podczas sportowych eventów. Mechanizm działania każdego urządzenia jest na tyle prosty i intuicyjny, aby zarówno osoby starsze, jak i młodsze mogły sobie z nim poradzić. Jeśli chcesz, aby Twój upominek reklamowy był codziennie użytkowany przez Twoich odbiorców postaw na sprawdzone i praktyczne rozwiązania — wszystkie te zalety dają Ci krokomierze reklamowe z nadrukiem własnym!

pixel