• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Lusterka reklamowe z logo firmy lub własnym nadrukiem

( ilość produktów: 6 )

Wszechobecna troska o swój wizerunek we współczesnym świecie sprawia, że istnieje kilka gadżetów, bez których trudno się obyć. Do takiej grupy należą właśnie poręczne lusterka reklamowe do makijażu z logo firmy, które szczególnie w przypadku kobiet stają się bardzo ważnym wyposażeniem w domu, na wyjazdach, czy nawet w pracy. Jeśli zatem wiesz, że Twoją grupą docelową jest płeć żeńska, warto wypróbować skromny, aczkolwiek bardzo praktyczny gadżet — czyli lusterka do makijażu z grawerem!

Poręczne lusterka kieszonkowe reklamowe jako samodzielny gadżet lub element zestawu

Spersonalizowane gadżety reklamowe z nadrukiem Twojej marki to z pewnością atrakcyjna forma marketingu zwłaszcza wśród potencjalnie nowych klientów. Jako że lusterka reklamowe do makijażu z własnym nadrukiem mają niewielką formę, bez problemu mieszczą się w torebce, kosmetyczce, a także plecaku. Ponadto doskonale nadają się jako element większego zestawu z gadżetami reklamowymi dla branży kosmetycznej — na przykład kompletu akcesoriów kosmetycznych.  

Jakie lusterka reklamowe znajdziesz w naszej ofercie?

Reklamowe lusterka do makijażu z logo firmy lub własnym nadrukiem dostępne w naszej ofercie mają formę kompaktowych owali lub prostokątów — zwykle powierzchnia lustrzana znajduje się w obu częściach gadżetu, co znacznie zwiększa powierzchnię odbijającą. Ponadto niektóre modele wyposażone są w magnetyczne zamykanie, co zabezpiecza przed nagłym otwieraniem w torebce lub plecaku. Jeśli szukasz czegoś, co będzie miało charakter podarunku „2w1” zwróć uwagę na składaną szczotkę z lusterkiem, która idealnie spełnia takie założenie.

Reklamowe lusterka do makijażu z wysokiej jakości znakowaniem

Reklamowe lusterka kieszonkowe do makijażu z logo firmy mają wystarczającą powierzchnię, aby wykonać na nich dyskretny logotyp Twojej marki. Stworzony w ten sposób gadżet może przyczynić się do skuteczności kampanii reklamowej salonu kosmetycznego, firm beauty, czy nawet sklepu z akcesoriami kosmetycznymi.

pixel