• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Długopisy CROSS

( ilość produktów: 68 )

Jeżeli przywiązujesz wagę do tradycji, zdecyduj się na zakup gadżetów reklamowych wyprodukowanych przez najstarszą markę z USA zajmującą się artykułami piśmienniczymi. W tej kategorii zgromadziliśmy długopisy oraz pióra kulkowe i wieczne Cross ‒ już teraz zapoznaj się z szerokim asortymentem.

  • z3

Ekskluzywne gadżety reklamowe

Artykuły reklamowe nie muszą kojarzyć się wyłącznie z tanimi przedmiotami codziennego użytku. W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy wyroby marek premium, do których z pewnością można zaliczyć amerykańskie przedsiębiorstwo Cross, działające nieprzerwanie od 1846 roku.

Proponowane gadżety cieszą się ogromną popularnością wśród firm z różnych branż. Jeżeli Tobie także zależy na budowaniu pozytywnego wizerunku, obdarowaniu klientów, kontrahentów i pracowników ekskluzywnymi materiałami piśmienniczymi, jesteś we właściwym miejscu. Szeroki wybór piór wiecznych reklamowychpiór kulkowych reklamowych oraz długopisów reklamowych sprawia, że na pewno znajdziesz modele wpisujące się w Twój gust i potrzeby.

Szeroki asortyment artykułów piśmienniczych Cross

Za uniwersalny gadżet reklamowy, który przypadnie do gustu wszystkim, uznaje się długopis. To od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na zwykłe egzemplarze, czy postawisz na niezawodne, ekskluzywne modele marki premium, np. zebrane w tej kategorii produkty Cross. Jeżeli zależy Ci na pozytywnym odbiorze, wybierz drugą opcję. Możesz mieć wówczas pewność, że na długo pozostaniesz w pamięci obdarowanej osoby. Klient, któremu sprezentujesz wybrany długopis, chętnie do Ciebie wróci, a pracownik poczuje się wyróżniony. Wybieraj spośród wielu modeli:

  • jednokolorowych,

  • w ciekawe wzory,

  • o różnej szerokości.

Jeżeli wolisz pisać piórem i interesuje Cię zakup ekskluzywnego modelu, wybieraj spośród egzemplarzy kulkowych i wiecznych, które w tej kategorii przedstawiamy w wielu ciekawych odsłonach. Polecamy np. warianty z elementami chromowanymi, pokryte złotem czy platerowane platyną.

Uzupełnieniem asortymentu są notesy w różnych wymiarach i barwach, idealne do codziennego zapisywania notatek. Wzrok przyciąga elegancka okładka z ekoskóry i oryginalna kieszonka na długopis lub pióro.

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z asortymentem Cross, a także produktami zgromadzonymi w innych kategoriach marek premium. Dokładny opis danego artykułu piśmienniczego powinien ułatwić zakup.

pixel