• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

EXO

( ilość produktów: 28 )

Firma EXO to przede wszystkim doskonałej jakości gadżety biurowe, takie jak długopisy, ołówki czy pióra wieczne. Akcesoria piśmiennicze EXO wyróżniają się zróżnicowaną kolorystyką, stylistyką oraz wzornictwem, a także są niezwykle komfortowe w użytkowaniu.

Pióra wieczne i długopisy EXO — wyjątkowe gadżety promocyjne!

Pióra wieczne i długopisy z nadrukiem są popularnymi gadżetami reklamowymi. Modele, które znajdziesz w naszej ofercie odznaczają się wyjątkową jakością, a także przyciągającym uwagę designem. Co więcej, wszystkie gadżety są trwałe i niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu można używać ich przez długi czas.

Wieczne pióra, czy też długopisy EXO reklamowe to przedmioty, które mogą znaleźć się w saszetkach czy torbach klientów lub zostać wyeksponowane na biurku. Ze względu na to, że są one powszechnie używane zarówno w środowisku biznesowym, jak i w życiu prywatnym, z powodzeniem pomogą Ci zwiększyć widoczność marki i zareklamować ją wśród potencjalnych klientów.

Warto dodać, że zarówno pióra wieczne EXO reklamowe, jak i długopisy posiadają wystarczająco dużą powierzchnię do wydrukowania logo, nazwy firmy lub innych informacji reklamowych, którą można wykorzystać, aby wyróżnić się i przekazać istotne informacje o swojej marce.

Jakie długopisy i pióra EXO kupisz na Hellogadzet.pl?

Wśród produktów dostępnych w sklepie Hellogadzet.pl znajdują się m.in. pióra wieczne i długopisy EXO reklamowe takie jak:

  • długopisy EXO VETA w wielu kolorach,
  • długopisy, pióra kulkowe i pióra wieczne EXO Sagitta z wykończeniami chromowanymi oraz złotymi,
  • pióra wieczne i długopisy EXO Aries, białe i czarne, z wykończeniami chromowanymi oraz złotymi,
  • pióra i długopisy EXO PenCraft z pamięcią, która daje możliwość szybkiego przenoszenia danych z telefonu do komputera.

Długopisy i pióra wieczne EXO reklamowe - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Ile wynosi minimalna liczba długopisów lub piór EXO reklamowych do złożenia zamówienia?

W przypadku długopisów lub piór EXO nie ma obowiązkowego limitu wielkości zamówienia.

Jakie techniki znakowania są stosowane przy personalizacji gadżetów EXO reklamowych?

Do personalizacji gadżetów EXO reklamowych używamy techniki graweru.

Jak długo trwa realizacja zamówienia na akcesoria EXO reklamowe?

Czas realizacji zamówienia na długopisy i pióra wieczne EXO bez znakowania wynosi 1-2 dni robocze, ze znakowaniem ok. 7 dni roboczych.

pixel