• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej
  • Україномовний сервіс

Długopisy drewniane

( ilość produktów: 17 )

Gadżety reklamowe to doskonały sposób na promocję marki poprzez zamieszczenie na nich logo czy kontaktu do firmy. Jednakże ze względu na coraz bardziej popularny trend ekologiczny, przy wyborze reklamowych podarunków należy wziąć także pod uwagę ich wpływ na środowisko naturalne. Dlatego też doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się długopisy drewniane z logo rozdawane jako firmowe upominki. Taki prezent o ekologicznym charakterze na pewno okaże się przydatny dla każdego obdarowanego i wzbudzi jego sympatię.

Długopisy drewniane - oryginalny akcent w promocji Twojej marki!

Długopisy drewniane sprawdzą się zarówno jako podarunek dla biznesmenów, urzędników, jak i dla uczącej się młodzieży. Taki gadżet można bowiem wręczyć każdemu, kto robi jakiekolwiek notatki. Sprawdzą się więc one jako prezenty dla klientów oraz jako wyposażenie pracowników. Oferując im drewniane długopisy, masz pewność, że pojawi się ono na wielu spotkaniach biznesowych, w urzędach oraz innych miejscach, gdzie konieczne jest wypełnienie dokumentów.

Długopisy wykonane z drewna są ciekawą alternatywą dla plastikowych modeli, albowiem cechuje je trwałość i ekologiczny wygląd oraz elegancja. Z tego właśnie powodu mogą stać się one fantastycznym gadżetem reklamowym dla wszystkich firm, które pragną, by kojarzono je z ochroną środowiska oraz działaniami proekologicznymi.

Głównymi zaletami drewnianych długopisów jest przystępna cena w połączeniu z prostotą wykonania. Do tego dochodzi również charakter samego drewna, które jest materiałem przyjaznym środowisku. Dużym plusem drewnianych długopisów jest też możliwość wykonywania ich w różnych ciekawych kształtach. Można je bowiem spotkać w bardzo prostej formie oraz jako bardziej ozdobne modele. Dostępne są zarówno długopisy z samego drewna, jak i długopisy drewniane z elementami z metalu lub różnokolorowego plastiku.

Długopisy drewniane w różnych odcieniach

Obecnie spotkać można wiele modeli drewnianych długopisów posiadających plastikowe kolorowe wykończenie. Dzięki temu bezproblemowo dobierzesz gadżet odpowiedni do swoich barw firmowych, aby stworzyć spójną identyfikację wizualną.Bez względu na kolor długopisu, na jaki się zdecydujesz, z pewnością drewniany ekologiczny długopis zrobi dobre wrażenie na każdej osobie, która taki gadżet otrzyma.

W asortymencie sklepu Hellogadzet.pl znajdziesz wiele modeli długopisów drewnianych w różnych odcieniach, na które możemy nanieść logo lub wybrany motyw graficzny.

Długopisy drewniane z różnymi kolorami wkładów

Drewniane długopisy z nadrukiem w ofercie Hellogadzet.pl mogą mieć wkłady w różnych barwach. Takie długopisy, piszące w różnych kolorach, będą przydatne podczas sporządzania notatek, podkreślania istotnych rzeczy, co szczególnie przydaje się na kursach, konferencjach oraz podczas nauki.

Długopisy drewniane — najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy obowiązuje minimalna liczba długopisów drewnianych, aby złożyć zamówienie?

W przypadku długopisów drewnianych nie ma formalnego dolnego limitu co do ich ilości, ale sensowne zamówienie przy tego typu gadżetach to 100 sztuk.

Jakie techniki nadruku mogą być zastosowane na długopisach drewnianych?

Na reklamowych długopisach drewnianych stosujemy takie formy nadruku jak tampodruk i grawer.

Ile wynosi czas realizacji zamówienia na długopisy drewniane?

Czas realizacji zamówienia na długopisy drewniane to 7 do 10 dni.

pixel