• Darmowa dostawa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Darmowe wizualizacje
  • Płać mniej, zamawiając więcej

Długopisy metalowe reklamowe z własnym nadrukiem lub logo firmowym

( ilość produktów: 387 )

Pewnie nie raz przyszła Ci do głowy myśl, że kampanie reklamowe już dawno powinny zrezygnować z tak tradycyjnych gadżetów jak długopisy metalowe dla firm. Czemu jednak jest zupełnie inaczej? Z bardzo prostego powodu! Chodzi przede wszystkim o ich użyteczność. Każdemu z nas przynajmniej raz zdarzyło się intensywnie poszukiwać w plecaku lub torbie czegoś do pisania, czy nawet w pracy. Długopisy metalowe reklamowe lub jakiekolwiek inne ich typy są dla nas nadal niezbędne, pomimo że elektronika coraz częściej przejmuje stery w życiu.

  • z8

Na jakich wydarzeniach długopisy metalowe reklamowe sprawdzą się do promocji firmy?

Długopisy metalowe reklamowe z logo lub własnym nadrukiem doskonale nadają się jako prezent dla dowolnego odbiorcy. Mogą to być Twoi pracownicy, ważni kontrahenci, goście targów lub szkoleń. Bez względu na to, komu je dajesz, zadbaj o to, aby ich jakoś była nienaganna. Dzięki temu użytkownicy będą z nich korzystać o wiele dłużej, niż ze standardowych modeli, które po kilku dniach zgubią lub rzucą w kąt pokoju. Znajdujące się w asortymencie sklepu długopisy metalowe dla firm wykonane zostały z tworzyw wysokiej klasy, a każdy z nich dostępny jest w jeszcze atrakcyjniejszej cenie w przypadku zakupów hurtowych.

Długopisy metalowe reklamowe jako samodzielny upominek lub element większego zestawu!

Eleganckie długopisy metalowe reklamowe z logo firmy lub własnym nadrukiem mogą być ciekawym elementem całego zestawu. Z racji większej wytrzymałości niż np. plastikowe odpowiedniki świetnie pasują do solidnych gadżetów elektronicznych, profesjonalnych notesów, a nawet teczek konferencyjnych reklamowych. Dzięki nim masz zupełną dowolność, jeśli chodzi o kompozycję podarunku dla odbiorców. Wybierając nasze długopisy metalowe z logo lub nadrukiem, otrzymujesz maksymalną gwarancję trwałości i zadowolenia — każdy logotyp zdobiący długopisy reklamowe wykonujemy zaawansowaną metodą druku, co zapewnia o ich trwałości.

pixel